Wallpie to firma tworzona przez prawdziwych pasjonatów wnętrz. Zajmuje się sprzedażą ozdób trwałych, odpornych na szkodliwe czynniki zewnętrzne, a przy tym wysoce estetycznych. Oprócz tysięcy różnych fototapet w ofercie znajdują się również listwy, chemia do klejenia, a także możliwość zlecenia profesjonalnego montażu fototapet. Tę ostatnią usługę sklep świadczy na terenie całej Polski.

Dlaczego fototapety?

Fototapety to doskonała ozdoba ściany. Dzięki niej każde pomieszczenie może stać się prawdziwie unikatowe – wszystko dzięki dostępowi do tysiąca wzorów i kolorów. Wśród propozycji, jakie posiada Wallpie, znajdują się również rozwiązania przeznaczone do konkretnych aranżacji.

Wnętrze o indywidualnym charakterze

Bez względu na to, czy potrzebne są fototapety na ścianę do sypialni albo do pokoju dziecięcego, warto mieć przede wszystkim duże możliwości wyboru. Tylko w ten sposób można znaleźć rozwiązanie, które w pełni spełni dane oczekiwania. Fototapety są dostępne w niezwykle szerokiej gamie kolorów i wzorów. Wallpie cechuje indywidualne podejście do każdego klienta. Klient może liczyć na ich pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia, w tym na doradztwo, który motyw i jakie wykonanie najlepiej spełni dane wymagania. Pracownicy sklepu z chęcią doradzają w zakresie tego, jakie fototapety wybrać, tak aby optycznie zmniejszyć lub zwiększyć metraż danego pokoju. Poprzez panel klienta można wygodnie wybrać format ozdoby. W ofercie znajdują się zarówno mniejsze, jak i duże fototapety na ścianę.

Co charakteryzuje najlepsze fototapety?

Idealne fototapety powinny posiadać dwie cechy – wytrzymałość oraz estetykę. Oba te wymagania zależą zarówno od jakości materiału, jak i nadruku. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się z fototapety, która zdobi ich ścianę latami. Zakup dobrej fototapety to pewna inwestycja w jakość. Korzystanie z materiałów z wysokiej półki sprawia również, że jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne dla zdrowia osób przebywających w pomieszczeniu, jak i dla środowiska. Warto zdecydować się na fototapety na ścianę do pokoju dziecięcego, salonu czy nawet łazienki.

Opening Hours

Monday

09:00-17:00

Tuesday

09:00-17:00

Wednesday

09:00-17:00

Thursday

09:00-17:00

Friday

09:00-17:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Ul. Kolbego 19 Oświęcim 32-600

GPS:

50.0326906, 19.193214500000067