W e-sklepie VMS można dostać tanie panele fotowoltaiczne, akumulatory do fotowoltaiki oraz wysokiej jakości falowniki. Lista produktów dostępnych w sprzedaży online jest na bieżąco aktualizowana, aby Klienci mieli stały wgląd w bieżącą ofertę. E-sklep VMS może tytułować się mianem sklepu przyjaznego Klientom. Posiada bowiem stosowny certyfikat, o którego przyznaniu decydują: przejrzysta polityka zakupu towaru, odstąpienia od umowy oraz dokonywania reklamacji. VMS współpracuje z renomowanymi producentami (m.in. Axitec, Fronius, ABB, Delta, KBE, Huawei, JA Solar, Sharp, Solar-Log, Tigo czy Victron energy). Tym samym potencjalni odbiorcy mogą być pewni, że wszystkie produkty są fabrycznie nowe oraz objęte wieloletnią gwarancją producencką.

Asortyment – panele, inwertery, akumulatory do fotowoltaiki

Klienci e-sklepu mają do wyboru produkty spośród następujących kategorii: moduły fotowoltaiczne (mono i polikrystaliczne), falowniki, akumulatory fotowoltaiczne oraz kable solarne.

Akumulatory

Akumulatory to jedne z kluczowych podzespołów do instalacji fotowoltaicznych. Szeroka gama modeli dostępnych w e-sklepie sprawia, że dobór urządzenia o optymalnej pojemności nie będzie stanowił wyzwania. Wszystkie oferowane modele dostosowane są do pracy cyklicznej tj. ładowania oraz rozładowania do kilku procent i cechują się imponującą żywotnością, krótkimi czasami ładowania oraz dużą głębokością rozładowania. Pracownicy sklepu chętnie pomogą wybrać urządzenie dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Ogniwa fotowoltaiczne

Ogniwa fotowoltaiczne występują w dwóch odmianach tj. w postaci paneli monokrystalicznych i polikrystalicznych. Oba te typy są reprezentowane w asortymencie VMS. Moduły monokrystaliczne charakteryzują się wysokimi kosztami produkcji, przekłada się to jednak na najwyższą sprawność spośród wszystkich rozwiązań fotowoltaicznych i liczoną w dziesiątkach lat żywotność.

W celu zapoznania się z całą ofertą warto odwiedzić naszą stronę internetową.

Opening Hours

Monday

7:00–19:00

Tuesday

7:00–19:00

Wednesday

7:00–19:00

Thursday

7:00–19:00

Friday

7:00–19:00

Saturday

Nieczynne

Sunday

Nieczynne

Address

Our Address:

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 10/72, 03-984 Warszawa

GPS:

52.23046110000001, 21.110072700000046

Telephone: