Szkoła językowa MAK to miejsce, w którym do nauki języków obcych podchodzi się w sposób praktyczny. Zajęcia prowadzone są metodą bezpośrednią, która pozwala rozwijać umiejętności komunikacyjne w znacznie szybszym tempie niż standardowe metody. Metoda ta odwzorowuje sposób w jaki ludzie przyswajają język ojczysty, a główny nacisk postawiony jest na mówienie. Zajęcia w całości prowadzone są w języku obcym, a do przekazywania wiedzy używa się kilku popularnych technik takich jak: zastępowanie słowa w zdaniu innym słowem, łańcuch pytań i odpowiedzi, mini konwersacje czy stymulowana rozmowa. Prowadzący dokłada starań, by lekcje przebiegały w przyjacielskiej atmosferze i traktuje uczestników w sposób partnerski.

Lektorzy pracujący w szkole językowej MAK to osoby z bogatym doświadczeniem w nauce języków obcych, legitymujący się dyplomem studiów filologicznych, nierzadko również przygotowaniem pedagogicznym. Uczestnicy kursów będą mieć również okazję obcowania z rodowitymi użytkownikami języka (tzw. native speakerami). Zajęcia z native speakerami w sposób naturalny wymuszają komunikację wyłącznie w języku obcym i odejście od wtrącana polskich słówek. Pomaga to wypracować w sobie nawyk myślenia w obcym języku, a także przełamać strach przed mówieniem, w obawie przed popełnieniem błędu. Gdy uczestnicy zostaną zrozumiani nawet mimo że w swoich wypowiedziach nie ustrzegą się usterek gramatycznych, przekonają się, że kluczem do opanowania języka nie jest ścisła poprawność, a komunikatywność i płynność mówienia.

Klienci szkoły MAK mogą wybierać z szerokiej oferty kursów z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i francuskiego. Szkoła proponuje osobne zajęcia dedykowane dzieciom, młodzieży i dorosłym. Szczególnie rozbudowany jest pakiet kursów z języka angielskiego, który obejmuje: kursy gramatyczne, kursy konwersatoryjne, kursy specjalistyczne (biznesowa odmiana języka), kursy dla firm oraz kursy zróżnicowane pod względem intensywności i czasu trwania (kursy całoroczne i wakacyjne).

Address

Our Address:

Aleja Pokoju 5a/6 31-548 Kraków

GPS:

50.0599462, 19.9635856