STYMULUS to krakowska Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. W placówce dzieci i rodzice mogą uzyskać pomoc i wsparcie podczas wystąpienia u dziecka takich dysfunkcji, jak autyzm, dysleksja, alalia, afazja czy zespół Aspergera. Poradnia powstała, aby wyjść naprzeciw złożonym problemom rozwojowym u dzieci, które są coraz liczniejsze. STYMULUS, dzięki profilaktyce może wykryć już w pierwszych miesiącach życia dziecka ryzyko wystąpienia problemów rozwojowych i wdrożyć działania, mające na celu zminimalizować lub nawet wyeliminować to ryzyko. Dzięki diagnozie, która bada wszystkie funkcje psychomotoryczne, a także języka, można określić na jakim etapie rozwojowym znajduje się dziecko. Oprócz pomocy dzieciom z problemami rozwojowymi, językowymi i edukacyjnymi, STYMULUS oferuje warsztaty i szkolenia dla rodziców, na których terapeuci będą mogli przekazać ważne informacje i doświadczenia. Dobry specjalista to ważny czynnik w procesie terapii. W zespole doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów można znaleźć neurologopedów, logopedów, pedagogów, psychologów i fizjoterapeutów.

Gdy choruje dziecko, choruje cała rodzina, dlatego zespół specjalistów z różnych dziedzin, zapewnia rodzinie wsparcie i kompleksową terapię. Poradnia oferuje specjalistyczną diagnozę i terapię.

W ofercie znaleźć można terapię psychologiczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych, terapię pedagogiczna indywidualną i grupową, terapię logopedyczną i neurologopedyczną oraz terapię zaburzeń mowy i komunikacji. Dodatkowo prowadzone są zajęcia z logopedii estetycznej dla młodzieży i dorosłych, konsultacje logopedyczne dla rodziców i opiekunów, a także fizjoterapia lub rehabilitacja dzieci i niemowląt z wykorzystaniem różnych metod. Zajęcia z Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w poradni Psychologiczno- Pedagogicznej STYMULUS odbywają się bezpłatnie.

Więcej informacji na temat poradni znajduje się na stronie internetowej stymulus.pl. Można na niej znaleźć także formularz kontaktowy i ciekawego bloga.

Address

Our Address:

31-133 Kraków, ul. Dunajewskiego 5

GPS:

50.0647555, 19.93418500000007

Telephone: