Jak certyfikowani są u nas trenerzy?

Chociaż cieszymy się z tego, że nasza Szkoła Trenerów posiada jedną z najlepszych ofert szkoleniowych dla osób, które chcą lub wykonują zawód trenera biznesu, to zajmujemy się nie tylko nauczaniem innych. Aktywnie działamy w środowisku szkoleniowym, pragnąc wprowadzać coraz to wyższe standardy w nauczaniu innych – tak, by potem oni mogli efektywnie szkolić kolejne rzesze osób. Nasza działalność to przede wszystkim kurs zarządzania, a także stowarzyszenie, szkoła oraz certyfikacja osób, które czują się na siłach, by rozpocząć pierwsze kroki w wymagającym zawodzie trenera.

Czym jest Certyfikat MATRIK?

Jako że nie istnieje inna oficjalna droga zdobycia uprawnień do zawodu trenera, to właśnie Certyfikaty stanowią najlepszy sposób na uzyskanie oficjalnego zaświadczenia o posiadanych kompetencjach trenerskich. Coraz częściej firmy wymagają poświadczenia umiejętności od trenerów nie tylko w formie ich doświadczenia, ale również w postaci certyfikatu. Zdecydowanie się natomiast właśnie na nasz Certyfikat oznacza podążanie drogą, która jest respektowana nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy, a także USA i Kanadzie. Warto zauważyć, że nasze Stowarzyszenie jest największym, najstarszym i najlepiej rozwijającym się stowarzyszeniem tego typu, dlatego jest to otrzymanie dokumentu z rąk rynkowych profesjonalistów.

Plusy posiadania Certyfikatu MATRIK

Korzyści widać już na samym początku, gdy dokonywane jest własnoręczne podsumowanie dotychczasowych osiągnięć przez każdego z uczestników procesu certyfikacji. Następnie można liczyć na opiekę ze strony naszych doświadczonych mentorów – zapewniamy indywidualny tok współpracy przez okres wynoszący przynajmniej 20 godzin. Możesz otrzymać od nich cenne uwagi oraz informacje zwrotne. Oprócz certyfikatu uzyskujesz również zaktualizowane portfolio.

Zapraszamy do kontaktu

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do stawiania pytań oraz kontaktowania się z nami, a jeśli jesteś przekonany – pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona i im szybciej się zdecydujesz, tym lepiej dla Ciebie.

Opening Hours

Monday

9.00 - 15.00

Tuesday

9.00 - 15.00

Wednesday

9.00 - 15.00

Thursday

9.00 - 15.00

Friday

9.00 - 15.00

Saturday

Nieczynne

Sunday

Nieczynne