Jeśli szukasz wrażeń podróżniczych i wybierasz na wakacje nieoczywiste kierunki, koniecznie sprawdź ofertę Skandynawskiego Biura, które specjalizuje się w kompleksowej organizacji wycieczek do krajów Europy Północnej. Jeśli odwiedziłeś już wszystkie kraje śródziemnomorskie, masz dość wylegiwania się na piaszczystej plaży, a swój urlop chciałbyś spędzić inaczej niż dotychczas, rozważ podróż do Norwegii, Finlandii, Szwecji, Danii, a może spędź wczasy na Islandii lub na Grenlandii. Skorzystaj z oferty firmy Skandynawskie Biuro, a o nic nie będziesz musiał się martwić. Biuro zatroszczy się o transport lotniczy oraz morski, zarezerwuje dla ciebie nocleg, a jeśli będziesz chciał, zaproponuje wycieczki krajoznawcze po kraju, który zdecydujesz się odwiedzić. Będziesz mógł zostać oprowadzonym przez przewodnika posługującego się językiem polskim. Zero stresu, zero nieporozumień, zero zaangażowania – Skandynawskie Biuro wszystko zrobi za ciebie i dla ciebie. Tobie pozostanie jedynie podziwiać niepowtarzalne panoramy Skandynawii.

Co można zobaczyć ze Skandynawskim Biurem?

Przyjrzyjmy się kilku wybranym elementom oferty biura:

  • Rejsy statkiem – między innymi tygodniowy rejs z południa na północ Norwegii lub 12-dniowa podróż morska na pokładzie Hurtigruten po norweskich fiordach. Możliwość obejrzenia Lofotów i Nordkap oraz zwiedzania miast i miasteczek zachodniego wybrzeża, w których cumuje statek. Wybierz tę opcję między grudniem a marcem, a doświadczysz niesamowitego zjawiska zorzy polarnej. Jeśli natomiast popłyniesz w lecie, dane ci będzie spędzać na statku tzw. „białe noce”.
  • Pobyt na Ziemi Lądu i Ognia, czyli Islandia – możliwość przyjrzenia się z bliska wulkanom i gejzerom, a także obcowania z wyjątkową przyrodą. Opcja wprost idealna dla tych, którzy pragną odpocząć od hałasu, zanieczyszczeń i pośpiechu. Oferta specjalna dla jeżdżących konno – zwiedzanie Islandii z siodła.
  • Skandynawskie stolice, czyli zorganizowane wycieczki grupowe po Sztokholmie czy Oslo – zwiedzanie najcenniejszych zabytków połączone z integracją i smakowaniem życia w skandynawskich miastach (jedzenie, rozrywki).

To oczywiście zaledwie początek. Po szczegółową ofertę zapraszamy na stronę internetową lub do siedziby biura w Warszawie przy Cienistej 67.

Opening Hours

Monday

09:00-17:00

Tuesday

09:00-17:00

Wednesday

09:00-17:00

Thursday

09:00-17:00

Friday

09:00-17:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. Cienista 67 05-077 Warszawa

GPS:

52.2103993, 21.23818449999999