Ciśnieniomierze to wyposażenie, które stosuje się nie tylko w gabinecie lekarskim – wielu z nas ma własny ciśnieniomierz w domu. Wybór tego typu urządzeń jest bardzo szeroki. Żeby nie pogubić się w tak wielu możliwościach warto jest zaufać profesjonalnemu dostawcy sprzętu medycznego. Taką właśnie ofertę kierujemy do wszystkich odbiorców, którzy są zainteresowani zakupem urządzeń niezbędnych w dziedzinie medycyny. Nasza firma Si-Cura zajmuje się tworzeniem i sprzedażą wysokiej jakości rozwiązań, które są dostosowane do ogólnych oczekiwań rynkowych oraz indywidualnych preferencji naszych klientów. Stawiamy na innowacje, dlatego współpracujemy z jednostkami badawczymi, a także bierzemy udział w różnego rodzaju programach. Oferujemy szkolenia i serwis urządzeń oraz dostosowujemy oprogramowanie punktów leczniczych zgodnie z aktualnymi wymaganiami.

Nasza oferta ciśnieniomierzy

Proponujemy Państwu jedne z najlepszych ciśnieniomierzy na rynku. To wygodne modele naramienne od takich znanych i cenionych firm jak Welch Allyn, TECH-MED czy SOHO. Dzięki temu, że są to urządzenia z najwyższej półki, przeprowadzane pomiary dają zawsze bardzo dokładny wynik. Ich dodatkowym atutem jest niezwykle prosta obsługa – korzystanie z tych modeli ciśnieniomierzy wymaga jedynie zapoznania się z krótką instrukcją. Czyni to z nich urządzenia przeznaczone dla każdego. W przypadku dziedziny, jaką jest kontrolowanie ciśnienia, wygoda ma szczególne znaczenie, jako że diagnoza musi być przeprowadzana w sposób regularny. Żeby wyniki były zawsze dokładne i zgodne z faktycznym stanem zdrowia pacjentów, do każdego urządzenia dajemy dożywotnią gwarancję kalibracji zegara.

Sprzęt medyczny dobrej jakości

W trosce o zdrowie pacjentów lekarze powinni stosować sprzęt jedynie najwyższej klasy. Tak samo jest w przypadku ciśnieniomierzy – nie warto na nich oszczędzać, gdyż należą one do podstawowego wyposażenia każdego specjalisty. Korzystając z naszej oferty mają Państwo pewność co do dokonania właściwego wyboru.

Opening Hours

Monday

10.00 - 20.00

Tuesday

10.00 - 20.00

Wednesday

10.00 - 20.00

Thursday

10.00 - 20.00

Friday

10.00 - 20.00

Saturday

Zamknięte

Sunday

Zamknięte

Address

Our Address:

ul. Wrocławska 37A/322, 30-011 Kraków

GPS:

50.0776149, 19.926254