Salfeme to firma z siedzibą w Skawinie pod Krakowem. Założona została przez dwie siostry i jest firmą rodzinną. Ideą marki jest dostarczanie konsumentkom produktów, które stosowane codziennie, dzięki naturalnym substancjom w składzie, pielęgnują skórę i włosy.

Dobre składy

Coraz więcej kobiet potrafi docenić kosmetyki z dobrym składem – naturalny szampon bez sls albo naturalny krem przeciwzmarszczkowy. Marka Salfeme ma w swojej ofercie produkty, które nie zawierają chemicznych substancji, a zamiast nich zbudowane są z łagodnych dla skóry składników. Ich obecność można z łatwością sprawdzić pod opisem produktów w sklepie internetowym. Na stronie można również znaleźć wykaz wszystkich substancji czynnych stosowanych przez Salfeme – są one precyzyjnie opisane w zakładce “składniki”. Wszystkie produkty zebrane są w dwóch kategoriach – kosmetyki do twarzy kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała.

Własne akredytowane laboratorium i certyfikowany zakład produkcyjny pozwalają założycielkom marki czuwać nad każdym etapem powstawania kosmetyków. Od tworzenia autorskiego przepisu, poprzez liczne testy, zakup surowców, aż po samą produkcję przebieg pracy jest stale kontrolowany, co jest gwarantem skuteczności i bezpieczeństwa.

Przetestowane produkty

Firma Salfeme posiada w swojej ofercie małą liczbę kosmetyków, co świadczy o tym, że jej założycielki nie starają się przyciągnąć swoich klientek dużą liczbą niesprawdzonych dokładnie propozycji, ale chcą zaoferować im to, co zostało wielokrotnie przetestowane i rzeczywiście działa. Stworzenie kosmetyku spełniającego obietnice zawarte na opakowaniu to skomplikowany proces – Salfeme podchodzi do niego ze szczególną uwagą.

Salfeme chce pozostać w łączności ze swoimi klientkami – z  firmą można się kontaktować za pośrednictwem infolinii: tel: 730 343 707, mailowo: biuro@salfeme.pl lub przez formularz na stronie internetowej sklepu.

Address

Our Address:

ul. Piłsudskiego 3 32-050 Skawina

GPS:

49.97311, 19.81072

Telephone:
Web: