Rodlew QMD to firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów nagrobkowych, którymi możemy udekorować mogiły naszych bliskich. W asortymencie sklepu internetowego dostępnego pod adresem akcesorianagrobkowe.pl znajdziemy rozmaite propozycje produktów, które możemy zamówić z bazy proponowanej w ofercie albo skorzystać z opcji produktów na zamówienie. Wówczas istnieje możliwość dopasowania akcesorium nagrobkowego do indywidualnych preferencji. Możemy więc wygrawerować dowolny, zaproponowany przez nas napis, dostosować wielkość produktu do gabarytów nagrobka, na którym się znajdzie, wybrać materiał, z którego ma powstać, i tak dalej. Najlepiej jest w takiej sytuacji skontaktować się z biurem obsługi klienta i zapytać o szczegóły współpracy oraz porozmawiać o swoich oczekiwaniach wobec zamówienia.

Oferta Rodlew QMD

W sklepie internetowym firmy możemy zakupić między innymi krzyże nagrobne w formie stojącej bądź leżącej. Dostępne są w kolorystyce czarnej, brązowej, złotej, stalowej bądź nadającej wrażenie tzw. starego złota. Klient wybiera też pomiędzy modelem matowym a polerowanym (błyszczącym). Wysokość krzyży jest stała, ale można wybrać ich średnicę spośród trzech dostępnych opcji.

Możemy także zamówić wazony na świeże bądź sztuczne kwiaty – opcja z aplikacją lub gładkie. Zaletą materiałów, z których powstają, jest odporność na działanie kwasów, przez co opierają się szkodliwym warunkom atmosferycznym i mogą służyć przez długi czas.

Dodatkową usługą od Rodlew QMD jest wizualizacja akcesoriów, która pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Jeszcze przed złożeniem ostatecznego zamówienia możemy zobaczyć, jak produkt będzie wyglądał na nagrobku.

Z firmą Rodlew QMD można skontaktować się, dzwoniąc pod numer telefonu 32 422 00 10 lub udając się do siedziby firmy w Rybniku, przy ul. Prostej 137/14. Pracownicy sklepu internetowego służą pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Address

Our Address:

Rodlew Qmd ul. Prosta 137/14. Rybnik

GPS:

50.088154, 18.571250899999995