Przedszkole to pierwszy etap edukacji dziecka. Pierwszy moment, kiedy maluch styka się z pracą w grupie, współpracą z rówieśnikami i wykonywaniem poleceń nauczyciela. Przedszkole to miejsce, w którym rozwijają się wszystkie najważniejsze umiejętności społeczne, a także motoryczne i w zakresie motoryki mniejszej. Dlatego wybór odpowiedniej placówki jest tak ważny.

Prywatne przedszkole Ziarenko w Krakowie zaprasza do zapoznania się z ofertą dla najmłodszych. Najważniejszą zasadą funkcjonującą w przedszkolach jest dobro dziecka. Placówka rozwija się zgodnie z założeniami pedagogiki waldorfskiej. W myśl jej zasad dzieci mogą swobodnie bawić się, tworzyć i rozwijać we własnym rytmie. Wychowanie pozbawione przemocy i stawiające na swobodny rozwój dziecka jest na tym etapie rozwoju najlepszą opcją.

Wychowawcy największą uwagę zwracają na autonomię wychowanka. Każde dziecko jest indywidualnością i w przedszkolu Ziarenko jest to respektowane. Dlatego maluch może rozwijać swoje zainteresowania i iść swoją drogą. Taki model wychowania sprawia, że dzieci są bardziej pewne siebie i potrafią komunikować się bez lęku, rozpoznają swoje potrzeby i są w kontakcie z emocjami. To idealne przygotowanie do dalszego życia, które często jest konfrontacyjne i przez które trzeba iść z podniesioną głową, pewnym swoich możliwości.

Każde dziecko w przedszkolu prywatnym Ziarenko jest traktowane z należytym szacunkiem. Placówka stawia na naukę komunikacji, ale jednocześnie stara się odwzorować ciepłe, domowe warunki. Dzięki temu maluchy każdego ranka chętnie idą do przedszkola, ciesząc się, że mogą uczestniczyć w fascynujących zajęciach, bawić się z rówieśnikami i radośnie rozwijać swoje zainteresowania.

Na mapie Krakowa są aż cztery punkty. Dzięki temu z każdej dzielnicy miasta można łatwo dojechać do którejś z placówki. Przedszkole jest dostępne dla wszystkich mieszkańców miasta. Każdy rodzic może przyjechać w odwiedziny, by przekonać się, jak wyglądają zajęcia zgodne z założeniami pedagogiki waldorfskiej. Oczywiście dzieci także są mile widziane podczas dni próbnych, gdzie mogą doświadczyć funkcjonowania w przedszkolnym świecie.

Kontakt:

536 569 569
przedszkole@ziarenko.pl

Address

Our Address:

ul. Kozienicka 17; 30-397 Kraków

GPS:

50.0065014, 19.8701121

Telephone: