Wybór dobrego przedszkola jest bardzo istotny dla dziecka i jego rodziców. Dla malucha ma to wpływ na pozytywny rozwój, umiejętność odnalezienia się w grupie innych dzieci, spędzenia czasu na zabawie bez rodziców w pobliżu. Rodzic natomiast odczuwa mniejszy niepokój, gdy ma pewność, że jego pociecha znajduje się w dobrych rękach i pod czujnym okiem opiekunów.

Przedszkole w Gdowie

Prywatne Przedszkole w Gdowie to placówka, która działa od 7 do 17. Dzieci mają organizowane zajęcia, które nie tylko są zabawą, ale również nauką. Rozbudzają one ciekawość świata, są stymulujące zmysły i wpływają na prawidłowy rozwój. Każde dziecko jest traktowane indywidualne, może ono rozwijać swoje umiejętności i predyspozycje. To ważne, by zauważyć zdolności malucha już w wieku przedszkolnym i później je rozwijać.

Wartości

Dzieci w Prywatnym Przedszkolu w Gdowie uczone są tolerancji, szacunku do siebie nawzajem i opiekunów, a także poszanowania własności prywatnej. Maluchy uczą się, że jeśli coś należy do innego dziecka, to bez jego zgodny nie mogą tego ruszać. Również poprzez zabawę maluchy uczą się zwrotów grzecznościowych, co przygotowuje je do funkcjonowania wśród innych ludzi. Uczą się również współpracy w grupie, co rozwija ich kompetencje społeczne.

Święta w Przedszkolu

W Prywatnym Przedszkolu w Gdowie obchodzone są różne święta – Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy, Dzień Kota, dzięki czemu jest okazja do poruszenia z dziećmi tematów związanych z tymi wydarzeniami. Również maluchy przygotowują różne prace plastyczne z okazji obchodzonych świąt. Robią prezenty dla dziadków czy rodziców.

Więcej o Przedszkolu i zapisach do niego można przeczytać na jego stronie internetowej. Znajdują się tam również wszystkie informacje niezbędne dla rodziców, którzy chcieliby, żeby ich dziecko dołączyło do Prywatnego Przedszkola w Gdowie.

 

Address

Our Address:

Gorzków 64 32-012 Wieliczka

GPS:

49.928221, 20.0280889

Telephone: