Szukasz dobrego architekta wnętrz? Sprawdź ofertę biura Projekt Mieszkanie – krakowskiej pracowni projektowej, w której pracują wykwalifikowani specjaliści z zakresu aranżacji wnętrz.

Kompleksowe projekty domów

Dla wszystkich, którzy marzą o własnym domku jednorodzinnym, Projekt Mieszkanie oferuje pomoc w aranżacji całej przestrzeni lub poszczególnych pomieszczeń. Eksperci z branży pomogą ci tak rozplanować układ pokoi oraz mebli, że zmieści się wszystko, czego potrzebujesz, a przestrzeń będzie funkcjonalna i przyjemna dla oka. Pracownicy Projektu Mieszkanie wezmą pod uwagę twoje indywidualne upodobania oraz styl, jaki preferujesz. Jeśli marzy ci się nowoczesny salon połączony z praktyczną i niedużą kuchnią, zostaw im to zadanie. Jeśli obiektem twoich westchnień jest sypialnia w stylu ludwikowskim, to również nie stanowi problemu dla prawdziwych profesjonalistów. Doradzą i zaplanują, jak połączyć ze sobą poszczególne style, jeśli jesteś zwolennikiem eklektyzmu.

Aranżacja mieszkania

Szczególnym wyzwaniem jest urządzenie się na niewielkiej przestrzeni, dlatego z usług Projektu Mieszkanie często korzystają właściciele mieszkań – bez względu na to, czy sami zajmują lokum czy przygotowują je pod wynajem. Projektanci wiedzą, jak maksymalnie wykorzystać dostępne metry kwadratowe, aby nie zagracić mieszkania, ale uczynić je przytulnym i funkcjonalnym. Ostateczna wersja projektu, którą ci przedstawią, powstanie na bazie ankiety, którą wypełnisz, aby przekazać architektom twoje wyobrażenie o wnętrzu oraz potrzeby i gust, które mają uwzględnić.

Ile to kosztuje?

Na stronie internetowej pracowni Projekt Mieszkanie dostępny jest cennik, który przedstawia dostępne warianty wraz z dokładnym kosztorysem. Już zanim skontaktujesz się z architektami, możesz sprawdzić, z jakimi sumami trzeba będzie się liczyć. Cena projektu jest uzależniona od metrażu wnętrza, które chcesz zagospodarować i obejmuje również fachowe doradztwo oraz dokumentację techniczną. Na stronie internetowej znajdziesz także najczęściej wybieraną ofertę oraz przykłady zrealizowanych już projektów.

Address

Our Address:

ul. Zachodnia 5/8A 30-350 Kraków

GPS:

50.0232269, 19.909339000000045

Telephone: