ppsc-adwokaci

 

Proniewski & Przybyłka to kancelaria adwokacka działająca już od 2009 roku. Zespół kancelarii wyróżnia się szeroką, specjalistyczną wiedzą, co pozwala na skuteczne prowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych spraw.

Życie każdego człowieka regulują przepisy prawne. Przedsiębiorcy są grupą, która szczególnie powinna skupić się na prowadzeniu swojej działalności zgodnie z obowiązującymi regulacjami, gdyż brak znajomości przepisów może przynieść firmie znaczne szkody. Osobom, które nie czują się pewnie w gąszczu norm, stała obsługa prawna firmy pozwala znacznie szybciej i sprawniej uregulować kwestie prawne związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Wbrew pozorom, kompleksowe wsparcie prawne może w dłuższej perspektywie oznaczać oszczędności dla firmy – czasu i pieniędzy, które można stracić przez nieprzemyślane decyzje prawne.

W kancelarii pracuje doświadczony zespół specjalistów:

  • Piotr Proniewski – adwokat specjalizujący się w takich dziedzinach, jak prawo spółek handlowych, kwestie związane z zawieraniem kontraktów handlowych, prawem naprawczym i upadłościowym oraz prawem pracy. Pracował jako in-house lawyer, co pozwoliło mu na nabycie cennego doświadczenia i umiejętność spojrzenia na sprawy przedsiębiorców z ich punktu widzenia. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  • Leszek Przybyłka – adwokat i doradca podatkowy, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalista z zakresu prawa karnego skarbowego, podatkowego, obsługi prawnej projektów inwestycyjnych, a także inwestycji budowlanych.
  • Justyna Olech – aplikantka adwokacka, ukończyła prawo oraz studia politologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracowała jako in-house lawyer. Na co dzień zajmuje się głównie prawem lokalowym i karnym.
  • Konrad Grochal – prawnik, specjalista z dziedziny ochrony danych osobowych oraz wdrażania polityki bezpieczeństwa. Ukończył także studia podyplomowe z Zarządzania audytem wewnętrznym w przedsiębiorstwach gospodarczych.

Lokalizacja kancelarii:

– siedziba główna: ul. Konopnickiej 5/4, 30-302 Kraków,
– biuro: ul. Wschodnia 18, 43-100 Tychy,
– biuro: Franciszka Bielowicza 57/3, 32-040 Świątniki Górne.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Address

Our Address:

ul. Konopnickiej 5/4, Kraków

GPS:

50.05286675007275, 19.92903157744547