Działająca w Krakowie i jego okolicach agencja nieruchomości Nowak Estate to firma o ugruntowanej pozycji. Oferuje ona pośrednictwo w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości, a także w administrowaniu mieszkaniami. Nowak Estate to także członek Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Osoby powierzające sprzedaż swojej nieruchomości specjalistom firmy mogą liczyć na zaangażowanie i aktywność z ich strony w procesie poszukiwania odpowiedniego kupca. Działania w przypadku sprzedaży obejmują przygotowanie planu, który składa się z takich elementów jak home staging, czyli podkreślenie atutów nieruchomości poprzez odpowiednią metamorfozę wnętrza. Ponadto organizowane są też profesjonalne sesje fotograficzne i działania marketingowe. Wykonanie odpowiednich fotografii wywoła u potencjalnych klientów pozytywne pierwsze wrażenia, a działania marketingowe pozwolą na dotarcie do szerszego grona osób.

Z wiedzy i doświadczenia agentów Nowak Estate mogą skorzystać również osoby poszukujące właściwej nieruchomości, którą mogliby kupić. Obojętnie, czy poszukiwana nieruchomość to dom, mieszkanie czy lokal, w którym prowadzona ma być działalność gospodarcza, agencja podejmie się wyszukania oferty, która w największym stopniu odpowiada oczekiwaniom klienta. Dzięki dostępowi do szerokiej bazy ofert pośrednictwo firmy jest mniej czasochłonne i bardziej skuteczne niż samodzielne ich poszukiwanie. Rozeznanie rynku, indywidualne podejście do klientów procentuje także w przypadku najmu. Agencja z powodzeniem pomaga znaleźć zarówno najemców, jak i mieszkania do wynajęcia.

Nowak Estate oferuje też pośrednictwo w administrowaniu nieruchomościami. W imieniu właściciela agenci zajmą się m.in. podpisywaniem umów najmu, pomocą w przygotowaniu lokalu do wynajmu, znalezieniem odpowiedniego najemcy, rozliczaniem mediów i kaucji czy też nadzorowaniem windykacji.

W swojej działalności agencja zajmuje się mieszkaniami, domami, działkami, lokalami oraz innymi obiektami. Są to nieruchomości o różnej wielkości, cenie i położeniu. Znajdą tu coś dla siebie osoby zainteresowane zarówno rynkiem pierwotnym, jak i wtórnym.

Address

Our Address:

Plac Wolnica 10/1 31-060 Kraków

GPS:

50.0487754, 19.9448284

Telephone:
Web:

-