Sklep internetowy Krasnoludek powstał z myślą o sprzedaży wyjątkowych zabawek, przy pomocy których dzieci w bezpieczny i ekologiczny sposób będą mogły rozwijać swoje zmysły i umiejętności. Wszystkie oferowane w nim produkty wykonane są ręcznie, z naturalnych materiałów, takich jak drewno czy filc. Krasnoludek to zdrowa alternatywa dla licznych sklepów z plastikowymi, głośnymi, łatwo psującymi się zabawkami, których współczesne dzieci mają tak dużo, że same nie wiedzą, którą wybrać z licznej kolekcji. Plastikowe zabawki, z mnóstwem kolorów i funkcjonalności, nie pozwalają dziecku rozwijać się, a do tego szybko się nudzą. Drewniane zabawki ze sklepu Krasnoludek powstały tak, aby stymulować kreatywność dziecka, zachęcać do szukania zastosowania dla konkretnego przedmiotu, a dodatkowo rozwijać bogactwo doświadczeń malucha, który uczy się różnego rodzaju faktur, zapachów, dźwięków otaczającego go świata.

Co dokładnie można znaleźć w asortymencie sklepu internetowego krasnoludek.pl? Przede wszystkim niepowtarzalne kolekcje ręcznie produkowanych i ręcznie malowanych zabawek z drewna, a wśród nich między innymi zwierzątka, klocki, układanki, pojazdy, łuczki, pochylnie i mebelki.

Oprócz tego specjalnie wyselekcjonowane artykuły plastyczne dla małych artystów. Kredki oferowane w Krasnoludku zostały zaprojektowane tak, by przystosowywać dziecięce rączki do przyszłej nauki pisania. W sklepie można zakupić także oryginalne kredki w kształcie bloczków, dzięki którym maluch może rysować każdą stroną kolorowego kawałeczka, a także kredki woskowe i drewniane.

Wszystkie produkty są ekologiczne, przyjazne dla środowiska oraz zdrowia dzieci, w tym alergików. Pozbawione są toksyn i sztucznych substancji barwiących, dlatego są doskonałym wyborem dla wszystkich rodziców zainteresowanych zdrową alternatywą dla swoich pociech.

Pełna oferta sklepu dostępna jest pod adresem krasnoludek.pl.

Infolinia: +48 536 180 580

Opening Hours

Monday

8:00-16:00

Tuesday

8:00-16:00

Wednesday

8:00-16:00

Thursday

8:00-16:00

Friday

8:00-16:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Kozienicka 17 30-397 Kraków

GPS:

50.0065014, 19.87011210000003

Telephone: