Pani Monika Schwertner ze swoim dwudziestoletnim doświadczeniem w biznesie jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Jej firma Process Coach oferuje wiele ciekawych możliwości i dobrych, praktycznych rozwiązań. Klientami są nie tylko osoby i firmy z naszego kraju, ale też z dalekich zakątków świata. Nawet klienci z Azji często korzystają z jej sprawdzonych usług. Wiele osób jest mile zaskoczonych jej pozytywnym i profesjonalnym podejściem do każdego klienta. To absolwentka wielu prestiżowych uczelni. Skończyła też wiele profesjonalnych kursów. Jej specjalizacją jest coaching i w tej dziedzinie czuje się najlepiej. Usługi jej firmy można obejrzeć na ciekawej stronie internetowej: https://monikaschwertner.com.

Przywództwo osobiste
To zarówno indywidualny, jak i grupowy program, czyli w skrócie – nauka o funkcjonowaniu mózgu. To nauka umiejętności rozpoznawania swoich stanów emocjonalnych.

Efektywny zespół
To szkolenia menedżerskie, które są ostatnio bardzo popularne, ale też i sesje coachingu zespołowego.

Welliness i Welbelling
To też ciekawe, przydatne warsztaty grupowe i indywidualne, gdzie celem jest zmiana w codziennym funkcjonowaniu i dojście do wysokiego poziomu dobrego samopoczucia.

Rozwój kariery
To pomoc w odpowiednim działaniu zawodowym, pomoc i profesjonalne wsparcie wykorzystywania możliwości zawodowych.

Podnoszenie efektywności organizacji
To cały zakres wsparcia dla firm, pomoc w organizacji pracy, rekrutacji i szkolenia oraz zarządzania wynagrodzeniami.

Wraz ze współpracownikami firma pani Moniki dba o szczegóły i detale każdego zlecenia. Wsparcie biznesowe, organizacyjne, efektywne i efektowne – to domena tej profesjonalnej firmy. Każda firma oraz osoba prywatna potrzebująca doradztwa w tych sprawach, w łatwy i szybki sposób znajdzie usługi i kontakt na stronie internetowej. Process Coach i jej szefowa, pani Monika Schwertner, są niemal codziennie do dyspozycji Państwa. To na pewno ciekawe i sprawdzone naukowo działania, które pomagają i firmom, i pojedynczym osobom.

Address

Our Address:

Księdza Stefana Pawlickiego 2B/2, 30-320 Kraków

GPS:

50.0445763, 19.91853530000003

Telephone: