Wiele pomieszczeń ma nieregularny rozkład, który sprawia, że niezwykle trudne jest znalezienie odpowiedniego wyposażenia. Meble sprzedawane w sieciach sklepowych są zazwyczaj przystosowane do pokojów o bardzo regularnych kształtach, w których bez problemu można znaleźć wystarczająco miejsca, aby pomieścić wszystkie podstawowe rzeczy. Jednakże gdy rozkład pokoju uniemożliwia zakup mebli w popularnych sklepach, niezbędne jest znalezienie firmy, które zapewnia meble na wymiar.

W Krakowie taką firmą jest Komandor. Jest to autoryzowany dealer marki Komandor, który z powodzeniem działa na rynku polskim już od wielu lat. Misją tej marki jest zapewnienie, że wszyscy klienci korzystający z jej oferty mogą liczyć na to, że kupują produkty wysokiej jakości. Dlatego też, gdy chodzi o meble na wymiar od marki Komandor, to zawsze wykonywane są one z najlepszych materiałów. Dzięki temu charakteryzują się bardzo dużą trwałością i wytrzymałością.

Przykłady można bez problemu obejrzeć w krakowskim salonie meblowym Komandor, gdzie wszyscy klienci mają wgląd w kolekcje meblowe od tej marki. Jako że meble na wymiar są wykonywane na polecenie indywidualnych klientów, każdy taki klient powinien wykorzystać to jako okazję do tego, aby zaprojektować meble swoich marzeń. Firma Komandor zawsze stara się sprawić, że meble na wymiar u niej zamówione spełniają oczekiwania klienta w stu procentach. Dlatego też podczas składania zamówienia klient ma okazję opisać projekt, według którego mają być wykonane dane meble.

Komandor tworzy szafy, garderoby, komody, a także łóżka i drzwi przesuwne. System drzwi przesuwnych jest specjalizacją marki Komandor i powodem, dla którego osiągnęła ona taki sukces. Jeżeli zatem kogokolwiek interesują meble na wymiar, które są wykonane precyzyjnie i z myślą o potrzebach indywidualnego klienta, to osoba ta na pewno powinna zapoznać się bliżej z ofertą Komandor.

ul. Warszawska 11

32-087 Bibice k/Krakowa

Opening Hours

Monday

10:00 – 19:00

Tuesday

10:00 – 19:00

Wednesday

10:00 – 19:00

Thursday

10:00 – 19:00

Friday

10:00 – 19:00

Saturday

10:00 – 14:00

Sunday

10:00 – 14:00

Address

Our Address:

ul. Warszawska 11 32-087 Bibice k/Krakowa

GPS:

50.113352, 19.9657269

Telephone: