martdom-logo

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne są niezbędne w każdym domu. Drzwi zewnętrzne stanowią barierę, która oddziela nas od zewnętrznego świata. Za drzwiami wejściowymi, we wnętrzu własnego domu, możemy poczuć się swobodnie, odpocząć od hałasu i zgiełku. Z kolei drzwi wewnętrzne pozwalają stworzyć poczucie prywatności także w mieszkaniu, a tym samym oddzielić sypialnię, łazienkę lub inne pomieszczenia od tych części mieszkania, w których toczy się życie domowe.

Drzwi, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne, powinny spełniać szereg funkcji – być trwałe, łatwe do utrzymania w dobrym stanie, wygodne w użyciu, zapewniać bezpieczeństwo oraz izolację przed hałasem oraz niską temperaturą. Nie zapominajmy o aspekcie estetycznym. Skrzydła drzwiowe powinny być dostosowane do aranżacji, a w przypadku drzwi wejściowych – tworzyć spójną całość z elewacją oraz otoczeniem budynku.

Jak znaleźć takie idealne drzwi, które spełnią te potrzeby? Z pomocą przychodzą eksperci firmy MartDom z Krakowa. Korzystając ze swojej bogatej wiedzy oraz doświadczenia pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie do każdego domu lub mieszkania. Nie musisz znać się na drzwiach. Zadaj pytanie naszym specjalistom! Asortyment MartDom to setki modeli drzwi wewnętrznych oraz szeroki wybór drzwi zewnętrznych, dostępnych w różnych wzorach i kolorach. Do wyboru są modele z różnymi typami przeszkleń, o różnych wymiarach i specyfikacji. W tak bogatej ofercie z pewnością każdy klient może znaleźć najlepsze dla siebie drzwi. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy gość wyszedł z naszego salonu zadowolony, że w jego domu lub mieszkaniu znajdą się odpowiednie drzwi.

Drzwi nowoczesne lub w klasycznym stylu – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Istotnym elementem drzwi jest klamka; pamiętajmy, że ten drobny przedmiot może wpłynąć na wygląd skrzydeł oraz ich styl. W firmie MartDom w Krakowie do wybranych drzwi pomagamy naszym klientom dobrać także klamkę, dzięki której drzwi zyskają na funkcjonalności oraz estetyce.

 

martdom-drzwi

Opening Hours

Monday

9:00 - 18:00

Tuesday

9:00 - 18:00

Wednesday

9:00 - 18:00

Thursday

9:00 - 18:00

Friday

9:00 - 18:00

Saturday

9:00 - 14:00

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. 29 listopada, Słomniki

GPS:

50.2408881, 20.083870700000034