Firma M2.jelec proponuje swoim klientom różnego typu usługi wykończeniowe. Współpracuje z podmiotami takimi jak instytucje publiczne, a także z rodzinami, którym zależy na sprawnym i rzetelnie przeprowadzonym remoncie domu czy mieszkania.

Pracownicy

Pracownicy M2.jelec to majstrowie z długim stażem w branży wykończeniowej. Umiejętności i wiedzę zyskali podczas licznych realizacji, zróżnicowanych, jeśli chodzi o wielkość inwestycji i zakres wykonanych działań. Pracownicy do remontów podchodzą sumiennie i starannie. Bezpieczeństwo zespołu podczas pracy i następnie klienta, gdy już będzie korzystał z wnętrza, jest najważniejszą cechą.

Ekipa M2.jelec troszczy się, żeby zlecone jej zadania ukończone były zgodnie z ustalonym terminem. Pokazuje w ten sposób profesjonalizm i szacunek dla czasu klienta. Wszystkie ważne wytyczne ustalane są na początku i obejmują one kwestie związane z obszarem działań i kosztorysem – omawianie tego ma miejsce podczas rzeczowego dialogu – unika się w ten sposób niedomówień.

Oferta

Firmie powierzyć można czynności takie jak: budowanie ścianek działowych, montowanie podwieszanych sufitów, układanie podłogi (drewno, ale także gres), montowanie elementów elektrycznych (włączniki, gniazda ścienne, lampy, dzwonki). Możliwe jest też wykonanie nieco prostszych czynności, takich jak podłączanie artykułów gospodarstwa domowego (pralek, suszarek bębnowych, lodówek, zmywarek)  i sprzętu RTV czy na przykład klejenie tapet.

Kontakt

Z pracownikami firmy M2.jelec jest możliwość kontaktowania telefonicznie i mailowo (dane widoczne są na stronie internetowej), ale też osobiście – poprzez wizytę w siedzibie. Osobom, które chcą się upewnić, co do jakości wykonania prac, polecamy zajrzeć do zakładki noszącej nazwę “realizacje” – można znaleźć w niej zdjęcia ilustrujące staranność widoczną w efektach realizowanych remontów.

Address

Our Address:

Smolki 8/2 30-513 Kraków

GPS:

50.041176, 19.9427113

Telephone:
Web: