Luqam jest firmą konsultingową działającą na rynku od 2002 roku i wspierającą klientów poprzez prowadzenie auditów zewnętrznych. Firma realizuje wiele programów, które są związane z poprawą wewnętrznej sytuacji w organizacjach oraz działa w trzech obszarach, jakimi są: realizacja projektów, szkolenia i studia podyplomowe.

Firma Luqam oferuje projekty optymalizacyjne dla przedsiębiorstw z różnych branż. W ramach krótko- i długoterminowych realizacji szuka idealnych rozwiązań dla swoich klientów. W podejmowanych przez Luqam projektach ważne jest wsparcie przedsiębiorstw, które chcą poprawić wewnętrzną sytuację organizacji. Aby dopasować idealny plan optymalizacji, Luqam cechuje się pełnym zaangażowaniem w proces zmian od początku do końca. Doświadczeni specjaliści podchodzą indywidualnie do potrzeb klienta poprzez analizę i rozmowę. Na stronie intermetowej www.luqam.com dostępna jest tabela, z której możesz skorzystać w razie wątpliwości co do tego, jaki projekt najlepiej odpowiada potrzebom Twojej firmy.

Praca firmy Luqam opiera się na partnerstwie – każdy klient traktowany jest jak partner biznesowy. Wspólne zaangażowanie oraz budowanie korzystnych relacji i zaufania to główne zasady, jakimi kierują się specjaliści podczas współpracy z klientem. Inspiracja i motywacja to hasło przewodnie firmy.

Luqam, pracując dla twojej organizacji, zajmie się przede wszystkim optymalizacją procesów wewnętrznych, dedykowanymi systemami produkcyjnymi, redukcją kosztów, projektowaniem ergonomicznych layoutów, a także przygotowaniem kadry do pełnienia funkcji trenerów wewnętrznych. Firma prowadzi także audity zewnętrzne, między innymi z zakresu Lean Management, ISO 9001, ISO 14001 i innych.

Zespół firmy Luqam składa się z doświadczonych specjalistów, którzy do wyzwań podchodzą z pasją i pozytywnym nastawieniem.

Wejdź na stronę internetową firmy i zapoznaj się z pełną ofertą usług. Możesz zapoznać się z szerokim zakresem projektów i pakietem szkoleń. W zakładce “Student” również czekają szkolenia, programy eksperckie i oferty specjalne.

Address

Our Address:

LUQAM Sp. z o.o. Sp.k. ul. Kamieńskiego 47 30-644 Kraków

GPS:

50.027209, 19.963698

Telephone: