U każdego przychodzi kiedyś taki moment, kiedy trzeba wybrać oświetlenie do naszego pomieszczenia. I właśnie wtedy przychodzi z pomocą sklep z lampami Luminis. W tym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie, czy obiektem jego zainteresowania są lampy podłogowe, wiszące czy biurkowe. Światło jest bardzo ważną częścią każdego domu, dlatego wybór odpowiedniego oświetlenia to bardzo odpowiedzialna sprawa. Luminis chętnie służy pomocą w tym zakresie. Masz problem z wyborem właściwego oświetlenia? Znajdziesz tam fachowe doradztwo doświadczonych ekspertów w branży!

Nie można zapomnieć również o kupnie dobrych żarówek – te akcesoria także dostępne są w sklepie Luminis. W każdym pomieszczeniu na początku należy jednak wybrać oświetlenie główne. Przy wyborze lampy trzeba wziąć pod uwagę metraż. Dodatkowe lampy często dopełniają aranżację mieszkania. Tam przecież spędzamy większość swojego czasu, więc aspekt wizualny jest równie ważny jak użytkowy. Luminis posiada bogatą ofertę nowoczesnego i ekskluzywnego oświetlenia, spośród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

A może potrzebna będzie lampka nocna? Do wyboru wiele modeli, pasujących do każdej stylistyki – zarówno klasycznych, jak i modernistycznych wnętrz. Dobrze dobrane oświetlenie nie powoduje żadnych szkód ze wzrokiem, co wpływa korzystnie na nasze zdrowie, zwłaszcza w przypadku częstego korzystania z lampy biurkowej.

Dobre oświetlenie to także mniejsze rachunki. Nowoczesne żarówki oferowane w Luminis, w przeciwieństwie do starszych, energochłonnych modeli, są energooszczędne, więc pobierają wiele mniej energii, pozwalając w ten sposób zaoszczędzić pieniądze.

Produkty Luminis charakteryzuje przede wszystkim trwałość i wysoka jakość. Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale i fachowym doradztwem w zakresie oświetlenia. Należy podkreślić także, że współpracuje ona z architektami z całej Polski. Również dostępne są drobiazgi potrzebne przy wykończeniu, typu włączniki. Polecamy zatem sklep z lampami Luminis, telefon: 509 769 695.

Opening Hours

Monday

10:00 - 18:00

Tuesday

10:00 - 18:00

Wednesday

10:00 - 18:00

Thursday

10:00 - 18:00

Friday

10:00 - 18:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Józefa Montwiłła-Mireckiego 11, 30-426 Kraków

GPS:

50.01965999999999, 19.92653710000002

Web: