Doświadczenie, pasja, profesjonalizm, życzliwe i indywidualne podejście – to tylko niektóre z zalet Kancelarii Adwokackiej Łukasza Kazarena, świadczącej swoje usługi na terenie Lublina i okolic. Możesz skorzystać z jej oferty zarówno jako klient indywidualny, jak i biznesowy. Pracownicy tego miejsca specjalizują się w różnych dziedzinach prawa, świadcząc skuteczną i kompleksową pomoc dla każdego, kto jej potrzebuje.

Zespół kancelarii świadczy doradztwo prawne na wysokim poziomie. Udziela profesjonalnych porad, zawsze zgodnych z aktualnie obowiązującym prawem, które nie tylko odpowiadają na pytanie klienta, ale też otwierają mu różnorakie możliwości, wskazują potencjalne ścieżki postępowania i ich prawne konsekwencje.

Z Kancelarią Adwokacką Łukasza Kazarena można podpisać umowę na obsługę prawną firm i w ten sposób korzystać z jej usług przez cały czas prowadzenia działalności. Można liczyć na wsparcie w przypadku konfliktów z klientami czy kontrahentami, na sporządzanie i opiniowanie umów, wsparcie w ewentualnym postępowaniu upadłościowym i wielu innych sytuacjach, z którymi spotyka się przedsiębiorca.

Kancelaria specjalizuje się także w zagadnieniach z dziedziny prawa handlowego, gospodarczego, rodzinnego, karnego, budowlanego i wielu innych. Obsługuje nie tylko klientów z Polski, ale także osoby anglo- i niemieckojęzyczne. Pracownicy tej kancelarii ponad wszystko cenią sobie etykę zawodową, dlatego możesz być pewien, że potraktują cię z najwyższą empatią, w sposób profesjonalny, zasługujący na zaufanie.

Możesz nawiązać kontakt telefoniczny – 504 136 688 – lub mailowy – kancelaria@kazarenadwokat.pl – i umówić się na spotkanie z prawnikiem w siedzibie kancelarii – w Lublinie, przy ul. ul. M.C. Skłodowskiej 46/1.

Opening Hours

Monday

8:00-17:00

Tuesday

8:00-17:00

Wednesday

8:00-17:00

Thursday

8:00-17:00

Friday

8:00-17:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. M.C. Skłodowskiej 46/1 20-029 Lublin

GPS:

51.2459905, 22.5450938