Laboratorium Wiedzy to korepetycje dla każdego ucznia, który chce zdać dobrze egzamin ósmoklasisty lub maturę. Poziom zajęć jest dostosowany indywidualnie do grupy, lekcje składają się z tłumaczenia pewnych zagadnień, ale również z systematyzowania wiedzy, którą już mają uczniowie.

Sposób na braki wiedzy

Choroba czy długa nieobecność uczniów w szkole, może sprawić, że nie będą oni odpowiednio przygotowani z zagadnień, do których musieli przygotować się sami. Nie jest to proste, bo niektóre lekcje wymagają udziału nauczyciela, który wytłumaczyłby niejasne zagadnienia. Po to właśnie istnieje Laboratorium Wiedzy. Uzupełnienie braków i nauka do egzaminów to główny zakres jego działań. Zajęcia prowadzone są w niedużych grupach, dlatego korepetytorzy dla każdego znajdują czas. Indywidualne podejście do ucznia pozwala na poznanie jego braków i skuteczne ich uzupełnienie. Regularna, rozłożona w czasie nauka może nawet zredukować stres przed maturą i dać pewność siebie potrzebną, by poradzić sobie z egzaminem.

Korepetycje przed maturą

Kontaktu z nauczycielem i wyjaśnienia przez niego niejasnych zagadnień nie może zastąpić żadne repetytorium maturalne. Możliwość zadawania pytań jest bardzo ważna w procesie nauczania – daje możliwość nauki w indywidualnym tempie. Nie wszyscy uczniowie rozumieją te same rzeczy, a w szkole często nie ma czasu na wyjaśnienie każdemu z osobna niezrozumiałych kwestii. Laboratorium Wiedzy oferuje korepetycje odpowiednie dla każdego ucznia – takiego, który ma braki, ale również takiego, który chce zdać maturę jak najlepiej i dostać się na wymarzone studia.
Więcej o Laboratorium Wiedzy można dowiedzieć się na stronie internetowej. Tam znajduje się pełna oferta korepetycji oraz dane kontaktowe. Matura nie musi być stresującym przeżyciem, gdy się do niej dobrze przygotujesz!

Address

Our Address:

ul. Sławkowska 20 31 - 016 Kraków

GPS:

50.064486194585, 19.938003538152