K&K School of English to jedna z najlepszych propozycji na krakowskim rynku szkół językowych. Każdy, kto poszukuje dla siebie kursu języka angielskiego bądź hiszpańskiego, powinien zapoznać się z jej ofertą, dostępną na stronie kandk.edu.pl.

Angielski na szóstkę!

Z pomocą lektorów z K&K School of English oraz przy odpowiednim zaangażowaniu własnym w końcu opanujesz angielski w stopniu, jaki będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. Przygotowujesz się do matury i potrzebujesz dodatkowych lekcji językowych, aby na egzaminie osiągnąć jak najwyższy wynik? Wybierz kurs maturalny i szlifuj swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych lektorów, w tym native speakerów. Jesteś pracownikiem firmy, w której niezbędna jest komunikacja w języku angielskim, a Ty nie czujesz się swobodnie w mówieniu? Przyjdź na Business English – kurs, w czasie którego zaznajomisz się ze słownictwem biznesowym i będziesz mógł uczestniczyć w konwersacjach tematycznych. Chciałbyś, żeby Twoje dziecko od wczesnych lat życia uczyło się dobrze mówić po angielsku? W K&K School of English znajdziesz specjalną ofertę zajęć dla najmłodszych. Profesjonalnie, skutecznie i bez stresu – jeśli właśnie tak chcesz się uczyć angielskiego, skontaktuj się ze szkołą K&K i pozbądź się wszelkich kompleksów związanych z niedoskonałością językową.

Coraz popularniejszy hiszpański

Z roku na rok rośnie liczba chętnych na naukę języka hiszpańskiego. K&K School of English odpowiedziała na tę potrzebę, rozszerzając swoją ofertę o kurs właśnie tego języka. W tym przypadku oferta podzielona jest na zajęcia dla najmłodszych oraz dla młodzieży i dorosłych. Możesz zacząć naukę od początku albo od poziomu, na którym się aktualnie znajdujesz. Pracownicy szkoły przyporządkują Cię do odpowiedniej grupy, zgodnie z Twoimi kompetencjami i oczekiwaniami. Dowiedz się o szczegóły, kontaktując się ze szkołą mailowo lub telefonicznie.

Dodatkowe atuty

Niezależnie od tego, na który kurs uczęszczasz w K&K School of English, masz możliwość wzięcia udziału w darmowych lekcjach dodatkowych, pójścia na konsultację w czasie dyżurów lektorów oraz korzystania z multimedialnej biblioteki. Sprawdź, jaki system zniżek przygotowała aktualnie szkoła językowa i zapisz się do zadowolonego grona jej słuchaczy.

Opening Hours

Monday

13.00-20.00

Tuesday

13.00-20.00

Wednesday

13.00-20.00

Thursday

13.00-20.00

Friday

13.00-20.00

Saturday

9.00-12.00

Sunday

-

Address

Our Address:

al. Jana Pawła II 178 31-982 Kraków

GPS:

50.073512, 20.014226