Kancelaria adwokacka JWMS została stworzona z myślą zapewnienia swoim klientom kompleksowej obsługi prawnej. To zespół adwokatów i radców prawnych, którzy stawiają sobie za zadanie świadczenie usług na jak najwyższym poziomie, by w końcowym rozrachunku uzyskać pełne zadowolenie swoich zleceniodawców.

Zespół

Główną cechą, która wyróżnia JWMS spośród konkurencji, jest młody, wieloosobowy zespół specjalistów, zdeterminowanych na osiąganie sukcesów. Usługi prawne świadczy między innymi na rzecz spółek startujących w przetargach, firm chcących zawrzeć złożone kontrakty, jak i osób prywatnych. Zakres działalności kancelarii zawiera w sobie zarówno prawo prywatne, jak i publiczne. Pomaga także w sprawach wymagających łączenia tych dwóch grup.

Zakres działalności

Dzięki znajomości prawa upadłościowego prawnicy potrafią sprawić, by dłużnicy, w krótkim czasie spełnili stawiane im roszczenia względem swych wierzycieli. Bez problemu udzielą porady z zakresu prawa podatkowego, niezależnie czy badana sprawa swoją specyfiką zahaczać będzie o otrzymane darowizny, spadki lub bezpośrednie czynności cywilnoprawne. Opierając się o swoją solidną wiedzę, udzielą konsultacji, w sprawach bezpośrednio związanych z prawem cywilnym spółek oraz prawem rynku kapitałowego.

Do obszaru działalności kancelarii JWMS zaliczyć można również rozwiązywanie spraw z zakresu sporów dotyczących praw autorskich bądź prawa własności intelektualnej. Osoby z doświadczeniem w operowaniu znakami towarowymi udzielą wsparcia przy rozwiązywaniu konfliktów z istniejącymi znakami, jak i w przypadku chęci opatentowania tych nowo powstałych.

Kancelaria adwokacka działa również w sektorach istniejących stosunkowo od niedawna, do których można zaliczyć doradztwo związane ze stabilną działalnością prawną branży e-commerce oraz prawo rynku nowych technologii.

Address

Our Address:

ul. Emaus 7/6 30-201 Kraków

GPS:

50.053666, 19.9143711

Telephone:
Email:
Web: