Znana i ceniona krakowska Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych zarówno dla indywidualnych jednostek, jak i znacząco rozwiniętych firm.

Kancelaria asystuje, doradza i zawsze działa w imieniu osób fizycznych, jednostek pragnących podzielić się swoją wizją oraz firm szukających nowych rozwiązań i dróg rozwoju. Dzięki wsparciu Kancelarii klienci mogą skupić się na tym, na czym znają się najlepiej. Oferuje elastyczne metody rozliczeń odpowiadające potrzebom każdego klienta. Obejmują one zarówno ryczałtowe stawki za prowadzenie danej sprawy czy przygotowanie dokumentacji, godzinowy system rozliczeń adekwatny do czasu poświęconego danej kwestii, system mieszany oraz system success fee. Klarowność zasad i indywidualne podejście tej znanej Kancelarii czynią ją chętnie wybieraną przez krakowskich klientów.

Pracuje tu znakomity zespołu adwokatów, którzy prężnie rozwijają się na krakowskim rynku prawniczym, sukcesywnie powiększają liczbę stałych, krajowych i zagranicznych klientów. Adwokat Joanna Szewczyk-Stępień wspiera przede wszystkim w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego, specjalizuje się też w prawie rodzinnym. Ma na swoim koncie wiele pomyślnie zakończonych spraw rozwodowych i o alimenty. Adwokat Maciej Szkutnik specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym. Odnosi sukcesy na polu nieruchomości. Adwokat Karol Szczurek zajmuje się prawem karnym oraz sprawami związanymi z obrotem nieruchomości. Jest też ekspertem w dziedzinie reprezentowania swoich klientów w czasie rozpraw sądowych.

Na stronie internetowej http://adwokat-krakow.com/ mogą Państwo zapoznać się z bogatą ofertą tej Kancelarii Adwokackiej. Prawnicy prowadzą sprawy w takich dziedzinach jak np. nieruchomości, prawo rodzinne, dziedziczenie, wierzytelności, czy przedsiębiorcy. Są tu oczywiście dane kontaktowe, aktualności i bardzo ciekawy i praktyczny blog. Ta krakowska Kancelaria Adwokacka godna jest polecenia zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Kancelaria Adwokacka
ul. Dajwór 14/19
31-052 Kraków

Address

Our Address:

ul. Dajwór 14/19 31-052 Kraków

GPS:

50.0511275, 19.94976410000004