Sklep internetowy grzejemy.pl od 2005 roku oferuje wysokiej jakości urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne. Decyzja o uruchomieniu sprzedaży online, została podyktowana chęcią wyjścia naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy coraz bardziej cenią sobie swobodę dokonywania zakupów, niezależnie od dnia tygodnia, czy pory dnia Sklep internetowy grzejemy.pl to przedsięwzięcie, za którym stoi spółka Adagre – wielokrotny zdobywca certyfikatu Solidna Firma. Doświadczenie oraz kontakty biznesowe specjalistów z Adagre znajduje odzwierciedlenie w bogatym asortymencie e-sklepu. Spółka współpracuje z wieloma markami, o niekwestionowanej renomie, takimi jak np. Stiebel Eltron, Atlantic, Delta Dore, AEG, Inproel, Thermoval czy Panasonic.

Oferta produktowa

Oferta sklepu grzejemy.pl ma charakter przekrojowy i skupia takie produkty jak: statyczne i dynamiczne piece akumulacyjne, grzejniki elektryczne (do łazienki oraz innych pomieszczeń), systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego, systemy przeciwoblodzeniowe, klimatyzatory, bojlery, pompy ciepła, zasobniki c.w.u., nagrzewnice (elektryczne, gazowe, olejowe i wodne), kurtyny powietrzne, suszarki do rąk, regulatory temperatury, nawilżacze oraz osuszacze powietrza. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i objęte kilkuletnią gwarancją producencką.

Zakupy w sklepie internetowym grzejemy.pl są w pełni bezpieczne. Klienci e-hurtowni mogą być pewni, że poufność ich danych zostanie zachowana. Wysyłka towaru odbywa się zwykle w ciągu 24 godzin od momentu opłacenia zamówienia, a towar trafia do klienta najczęściej w czasie nieprzekraczającym trzech dni. Klienci, którzy planują większe zakupy, a w danym momencie nie dysponują niezbędną gotówką, mogą zoptymalizować swoje wydatki i rozłożyć zobowiązanie na wygodne raty.

“Udane zakupy to nasz cel” – tak brzmi motto sklepu grzejemy.pl, o czym zdołało się już przekonać tysiące Klientów. Jeśli chcesz do nich dołączyć, odwiedź naszą stronę lub skontaktuj się z doradcą telefonicznie.

Opening Hours

Monday

8.00 - 16.00

Tuesday

8.00 - 16.00

Wednesday

8.00 - 16.00

Thursday

8.00 - 16.00

Friday

8.00 - 16.00

Saturday

Nieczynne

Sunday

Nieczynne

Address

Our Address:

Kremerowska 12, 31-130 Kraków

GPS:

50.0677602, 19.9296803