Wśród wielu różnych materiałów budowlanych, które są używane przy inwestycjach na całym świecie, beton z całą pewnością można zaliczyć do jednego z najbardziej popularnych. Popularność ta bierze się oczywiście z tego, że beton jest materiałem niezwykle trwałym, jeżeli zostanie przygotowany i położony w odpowiedni sposób. Na dodatek, w przeciwieństwie do wielu innych materiałów, beton może występować w wielu formach, które powstają poprzez łączenie dwóch lub większej ilości różnych tworzyw.

Tak też jest, jeżeli chodzi o beton GRC. Jest to beton, który jest zbrojony włóknami szklanymi, przez co jego właściwości zmieniają się znacząco. Beton GRC może być stosowany w wielu różnych przypadkach, ale najczęściej wybiera się go podczas rekonstrukcji zabytków i innych, bardziej wymagających architektonicznie projektach. Choć znany jest na całym świecie, w Polsce został wypromowany dzięki firmie GRC Beton, która od lat jest liderem, jeżeli chodzi o technologię GFRC.

Firma ta powstała już w latach siedemdziesiątych jako produkt pracy nad projektami amerykańskimi dotyczącymi renowacji zabytkowych kamienic. Jest to tego typu inwestycja, przy której technologia GFRC i zastosowanie betonu GRC stanowi logiczny wybór. Doświadczenie zebrane tam oraz w wielu innych inwestycjach, w jakich udział brali pracownicy GRC Beton sprawiło, że firma ta mogła szybko rozwinąć swoją działalność w Polsce, wprowadzając całkowicie nową technologię i wiele nowych rozwiązań do polskiej architektury.

Do dzisiaj firma GRC Beton z chęcią służy swoim klientom, zapewniając im dostęp do wszelkiego rodzaju odpowiedzi dotyczących GFRC. Dzięki wyjątkowo długiemu doświadczeniu firma ta jest najlepszym producentem GRC w Polsce, dlatego korzystając z ich usług, każdy może mieć pewność, że inwestując we współpracę z GRC Beton, wydaje swoje pieniądze na produkty najwyższej jakości.

Wszystko to sprawia, że GRC Beton jest z całą pewnością firmą, z którą warto nawiązać kontakt. Nikt na pewno nie będzie żałował tej decyzji!

Address

Our Address:

30-039 Kraków, ul. Pomorska 8/4

GPS:

50.0710861, 19.924996999999962

Telephone: