Gdzie i jak serwisować telefony?

Nasz serwis telefonów, choć działa w Krakowie, oferuje swoje usługi naprawcze w całej Polsce. Wszystko dzięki temu, że zajmujemy się naprawą tzw. door to door – klient opisuje nam problem ze sprzętem, wysyła go, a my dokonujemy naprawy, po czym odsyłamy w pełni sprawny telefon. Jest to szybkie, proste, a także bezpieczne. Korzystamy z usług jedynie sprawdzonych firm kurierskich, dlatego dajemy naszym klientom pewność, że telefon wróci do nich w stanie nienaruszonym.

Jak wygląda korzystanie z naszych usług?

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy lubią ze sobą pracować. Zdecydowanie pomaga to w realizacji napraw, których dokonujemy nie tylko na telefonach, ale również tabletach i laptopach. Zajmujemy się naprawą sprzętów od najbardziej znanych producentów na rynku. Są to marki takie jak Sony, LG, HTC, Huawei czy Samsung, ale też inne, mniej popularne firmy. Wiemy, że w dzisiejszych czasach telefon służy nie tylko do komunikacji z innymi, lecz dla wielu jest sprzętem potrzebnym w pracy. Dlatego jeszcze tego samego dnia, gdy telefon zostanie nam dostarczony, staramy się rozwiązać związaną z nim usterkę. Większość najbardziej powszechnych uszkodzeń możemy naprawić w jeden dzień. Gdy problem jest bardziej poważny, klient otrzymuje przewidziany termin dokonania reperacji. Tej daty nigdy nie przekraczamy.

Ciągle udoskonalanie

Rynek nowoczesnych technologii jest w ciągłym rozwoju. Będąc świadomymi tego faktu staramy się za nim nadążyć – dlatego inwestujemy nie tylko w narzędzia do reperacji i przeprowadzania diagnostyki sprzętu, ale także w umiejętności naszych pracowników. Stale podnosimy nasze kwalifikacje. Chcemy także, aby nasi klienci mieli poczucie pełnego komfortu, dlatego oferujemy wygodne rozwiązanie w postaci zgłaszania usterek przez stronę internetową. Bez wychodzenia z domu, w jak najkrótszym czasie i gwarancji pełnej naprawy – takie właśnie jest korzystania z usług naszego serwisu GoRepair.

 

Opening Hours

Monday

9.00 - 17.00

Tuesday

9.00 - 17.00

Wednesday

9.00 - 17.00

Thursday

9.00 - 17.00

Friday

9.00 - 17.00

Saturday

Nieczynne

Sunday

Nieczynne

Address

Our Address:

Nad Serafą 56A, Kraków

GPS:

50.00230831086313, 20.025332410653732

Telephone: