Good Gifts to producent gadżetów reklamowych, które ozdobione logiem będą reprezentowały markę na konferencjach, spotkaniach promocyjnych, piknikach oraz innych okazjach, poszerzając w ten sposób grono potencjalnych klientów i odbiorców. Gadżety promocyjne to również sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki. Sprawdzają się również jako element budowania wizerunku firmy. Propozycja Good Gifts kierowana jest do przedsiębiorców, instytucji, organizacji i firm, które szukają pomysłu na okolicznościowy upominek dla stałych, ale też nowych klientów oraz dla pracowników.

Dzięki nowoczesnym technikom nadruku oraz zgranemu zespołowi firmy Good Gifts gadżetem firmowy mogą stać się zarówno artykuły biurowe czy piśmiennicze, a także urządzenia elektroniczne, takie jak pendrive’y. Oprócz tego w ofercie firmy znajdują się odzież, tekstylia, kubki, kosmetyki, torby, teczki oraz wiele innych funkcjonalnych przedmiotów. Takie przedmioty będą nie tylko przenośną reklamą marki, ale też przydatnym dla użytkownika narzędziem. W ten sposób można mieć pewność, że nie zostaną szybko wyrzucone czy zignorowane, jak to się dzieje w przypadku innych form reklamy.

Przekrój metod, które wykorzystuje się przy nanoszeniu nadruków jest bardzo szeroki i obejmuje: sitodruk, tampondruk, druk cyfrowy, folie flex, druk cyfrowy UV, naklejkę doming, tłoczenie, sublimacje, tłoczenie oraz transfer na ceramikę i haft komputerowy. W celu wyboru odpowiedniego gadżetu i metody nadruku, która da najlepszy efekt, warto skorzystać z doradztwa naszych pracowników.

Zaletą gadżetów oferowanych przez Good Gifts jest staranność wykonania oraz atrakcyjne ceny. Ponadto, w trosce o bezpieczeństwo i jakość produktów są one poddawane testom RoHS, certyfikacji EMC i oraz EC. Z usług Good Gifts skorzystało już wielu klientów, m.in. Google, Wawel czy Citroen. Firma jest też członkiem największej organizacji rekomendacji biznesowej, jaką jest BNI.

Więcej o usługach Good Gifts można dowiedzieć się na stronie www.goodgifts.eu, gdzie znajdują się m.in. lista produktów oraz bieżące promocje i nowości.

Opening Hours

Monday

8:00 - 16:00

Tuesday

8:00 - 16:00

Wednesday

8:00 - 16:00

Thursday

8:00 - 16:00

Friday

8:00 - 16:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

31-752 Kraków

GPS:

50.0743598, 20.044853200000034

Telephone: