Terapia dla Ciebie, to gabinet psychoterapii, gdzie można otrzymać pomoc w przypadku problemów takich jak depresja, różnego rodzaju nerwice czy zaburzenia odżywiania. Specjaliści pracujący w gabinecie wyróżniają się serdecznym, ale profesjonalnym podejściem do pacjenta. W przypadku, gdy ktoś z naszych bliskich nie może poradzić sobie z rozwodem, śmiercią współmałżonka lub dziecka, warto w porę zareagować. Gabinet Terapia dla Ciebie dobierze odpowiednią pomoc – psychiatry lub psychologa.

Specjaliści

Wykwalifikowana kadra dba o to, aby każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie. Te dwie rzeczy znacząco wpływają na efekty terapii. Atmosfera pełna spokoju i empatii pomaga budować zaufanie i pozytywną relację terapeutyczną – tak ważny element leczenia wielu zaburzeń. Warto wiedzieć, że nawet jeśli terapia przyniesie skutek, to niektóre dolegliwości mogą wracać po pewnym czasie. W razie takiej sytuacji zawsze można liczyć na dodatkowe konsultacje, które realizuje gabinet Terapia dla Ciebie. Wystarczy skontaktować się z nim telefonicznie, dzwoniąc pod numer  793 589 525 albo 790 79 88 99. Z konsultacji można skorzystać również wchodząc na stronę internetową http://www.terapiadlaciebie.pl/.

Oferta

Gabinet Terapia dla Ciebie niesie pomoc w postaci psychoterapii osobom, które zmagają się z fobiami, lękami, przewlekłym smutkiem, depresją, różnego rodzaju kryzysami i skutkami traumy. Uświadomienie sobie przyczyn własnych obaw, obniżonego nastroju często bywa bardzo pomocne, przy próbie odzyskania kontroli nad własnym życiem. Oprócz psychoterapii gabinet oferuje również możliwość realizacji testów psychotechnicznych, wymaganych w pracy kierowcy, instruktora jazdy czy operatora maszyn. Terapia dla Ciebie prowadzi również doradztwo zawodowe i coaching dla osób, które odczuwają brak spełnienia w pracy i wypalenie zawodowe.

 

Address

Our Address:

ul. Wójtowska 9/7, 30-020 Kraków

GPS:

50.07632599999999, 19.9274689

Telephone:
Email:

-