Firma FIXIT istnieje już prawie 20 lat i z powodzeniem pomaga innym biznesom się rozwijać. Nawiązuje liczne współprace z zagranicznymi i polskimi firmami, dzięki swojemu doświadczeniu pomaga im we wspieraniu między innymi customer experience i innych rozwiązań wpływających na zwiększenie przychodów.

Customer experience

Działania, które prowadzą do polepszenia customer experience w biznesach klientów, to jeden z działów firmy FIXIT. Rozwiązania są dobierane do profilu działalności tak, aby mogły dawać jak najlepsze efekty. Firma jest ekspertem w tej dziedzinie i nie ma sobie równych w poprawianiu postrzegania marek przez konsumentów.

Ekologistyka i polityka zwrotów

Mądre wykorzystanie zwrotów może generować korzyści dla człowieka i środowiska – firma FIXIT wie o tym doskonale. Opracowuje więc rozsądną politykę zwrotów i plany, jak wykorzystać przedmioty, które się nie sprawdziły. Okazuje się, że po odpowiednich modyfikacjach mogą one z powrotem trafić na rynek i nie muszą być kierowane do utylizacji.

Fotowoltaika

Wykorzystywanie energii słonecznej do zasilania różnych sprzętów to bardzo przyszłościowa dziedzina, którą FIXIT również zdecydował się wspierać. Firma serwisuje kosiarki do trawy czy hulajnogi z akumulatorem zasilanym poprzez ogniwo fotowoltaiczne.

E-sport

Dziedzina, która jest bardzo przyszłościowa to e-sport. Rozgrywki te stają się rozwijającym się i dochodowym biznesem. Potrzebuje on jednak usprawnień, aby dobrze funkcjonować. Sprawny serwis konsoli, monitorów dla graczy i szybki proces reklamacji sprzętu gamerskiego jest jednym z pomysłów i działań FIXIT.

Z firmą można skontaktować się mailowo. Również istnieje możliwość wysłania zapytania za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie internetowej fixit-service.com.

Address

Our Address:

Nad Serafą 56A 30-864 Kraków

GPS:

50.0025385, 20.0257278

Telephone:

-