W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularna stała się aktywność fizyczna. Często mamy wrażenie, że wszyscy wokół nas biegają, chodzą na siłownię, albo po pracy amatorsko grają w piłkę nożną. My jednak nie możemy znaleźć czasu i motywacji do żadnych ćwiczeń. Z pomocą przychodzi nam Artur Caba – trener personalny. Zna on wartość aktywności fizycznej i doskonale wie, jak trudno jest zacząć. Dlatego dopasuje on ćwiczenia do naszych możliwości, dając solidną dawkę motywacji. Jeśli z każdym treningiem będziemy mieć coraz więcej mocy i samozaparcia to znaczy, że jego działania przyniosły efekt.

Walka z nadwagą

Zrzucenie paru zbędnych kilogramów przed ważnym wydarzeniem – kto tego nie planuje. Często jednak efektów nie widać. Warto oddać się w ręce profesjonalisty. Artur Caba dobierze takie treningi, które przyniosą wyczekiwane efekty. Również da garść wskazówek, jak utrzymać właściwą wagę i uniknąć efektu jo-jo. Nadwaga przestanie być naszym kompleksem, zyskamy piękną, smukłą sylwetkę, nie będziemy się męczyć, wychodząc po schodach, poprawi się nasze samopoczucie.

Spersonalizowany plan treningowy

Jeśli zależy nam na wyćwiczeniu konkretnej partii ciała, to trener FitKick dostosuje plan treningu do naszych potrzeb. Przypomni o odpowiedniej rozgrzewce, a po skończonych ćwiczeniach doradzi jak rozluźnić mięśnie. Zawsze wspomoże motywacyjną rozmową, wytłumaczy, jak działa ludzki organizm podczas konkretnych aktywności. Artur Caba ma doświadczenie i można mu zaufać – dzięki niemu ćwiczenia będą przyjemnym nawykiem, a nie obciążającą stawy koniecznością. Żeby to sprawdzić, można umówić się na pierwszy bezpłatny trening i zobaczyć, czy jest to rozwiązanie dla nas. Nawet jeśli nie jesteśmy przekonani – warto spróbować, a nuż taki mały krok zmieni życie na lepsze. Warto odwiedzić stronę http://www.fitkick.pl, na której znajdują się wszystkie najważniejsze informacje i oferta.

 

Address

Our Address:

Armii Krajowej 25, 30-150 Kraków

GPS:

50.0710019, 19.8919626

Telephone: