Jeżeli szukasz wysokiej jakości usług informatycznych i nie zadowalasz się produktami z dolnej półki, powinieneś odwiedzić stronę internetową firmy Boss Computers i sprawdzić, co może Ci ona zaoferować. Specjalizuje się w dystrybucji oprogramowania służącego zarządzaniu przedsiębiorstwem, dopasowanego indywidualnie do swojego klienta. Oprócz tego trudni się dostawą sprzętu informatycznego dla firm oraz jego serwisowaniem.

Pracownicy Boss Computers stale podnoszą swoje kwalifikacje, a firma wciąż się rozwija. Wśród nowo rozwiniętych usług znajdują się chociażby specjalne oprogramowanie dla branży wodno-kanalizacyjnej oraz dla zakładów komunalnych, a także przydatne narzędzie do zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi. Jak widać, oprogramowania, które Boss Computers wdraża przy współpracy z Comarchem, to nie tylko klasyczne rozwiązania dla firm, ale oferta dedykowana konkretnym rodzajom przedsiębiorstw, elastyczna i uwzględniająca preferencje klientów.

W razie jakichkolwiek problemów czy trudności, klienci firmy Boss Computers mogą skontaktować się z konsultantem, który drogą elektroniczną przeprowadzi ich przez odpowiednią procedurę. Pomoc zdalna to jedna z usług firmy, która czyni ją rzetelną, odpowiedzialną i otwartą na klienta. Aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z tej funkcjonalności, opracowano program, który pobrany na komputer znacznie usprawnia cały proces. Co więcej, połączenie w ramach zdalnego wsparcia technicznego i merytorycznego, pozostawia bezpiecznymi wszelkie prywatne rozmowy i czy dane. Nie trzeba się martwić, czy przypadkiem ktoś niepowołany wejdzie w posiadanie informacji, których znać nie powinien.

Istnieje także specjalny system do zgłoszeń serwisowych. W niepamięć odchodzą długie minuty spędzone na infolinii, na którą nie sposób się dodzwonić. W Boss Computers wszelkie usterki zgłaszane są elektronicznie, w specjalnej zakładce na stronie firmy. Oczywiście dla sympatyków klasycznych rozwiązań istnieje również dyżur telefoniczny. Obsługa na najwyższym poziomie, zgodnie z preferencjami klientów. Przekonaj się już dziś, zamawiając oprogramowanie u profesjonalistów!

Address

Our Address:

Ul. Wrocławska 37A/01 30-011 Kraków

GPS:

50.07786642828, 19.926589949981