Gdzie wybrać się na wakacje z dzieckiem?

Podróżowanie z dzieckiem wymaga odpowiedniego przygotowania. Na naszym portalu Ewakacje wiemy o tym bardzo dobrze. Dlatego stworzyliśmy oferty wypoczynku dedykowane rodzinom, które podróżują z dziećmi w każdym wieku. Zapraszamy rodziców do przeglądania propozycji wspólnie z dziećmi, tak by razem wybrać ten kierunek, który zadowoli każdego – nawet najmłodszego członka rodziny.

Jakie udogodnienia w ofercie?

Oferty wyjazdów dla rodzin z dziećmi są organizowane do miejsc odpowiednio ku temu dostosowanych. Nie chodzi jedynie o warunki panujące w pokojach, ale również wszelkiego rodzaju atrakcje czy możliwości spędzania wolnego czasu. W naszych ofertach dopasowanych do – skądinąd – wysokich wymagań najmłodszych, umożliwiamy przykładowo skorzystanie z przedszkola czy animacji dla dzieci. Dzięki temu najmłodsi nie nudzą się, a rodzice mogą spokojnie i w pełni odpocząć.

Dorosłych również zapraszamy na wielorakie atrakcje, które są organizowane na terenie ośrodków wypoczynkowych.

Jeżeli zaś chodzi o inne udogodnienia dla rodzin z dziećmi to na pewno warto zauważyć, jakim powodzeniem cieszą się oferty typu all inclusive lub z pełnym wyżywieniem. Dzięki temu, że rezydenci hotelu mogą wybierać z oferty żywieniowej, to z łatwością można uniknąć marudzenia dzieci przy posiłku. Do tego jest to maksimum wygody dla rodziców, którzy nie muszą martwić się przygotowaniem posiłków. Pokoje w ofertach dla rodzin z dziećmi są również przygotowane tak, by korzystanie z nich nie sprawiało problemów maluchom. W ogrodzie zazwyczaj znajduje się plac zabaw, do tego istnieje świetlica, w której korzystać można z różnych form rozrywki – gier planszowych, zabawek oraz tym podobnych. W przyhotelowym basenie znajduje się także sfera przeznaczona do kąpieli dla najmłodszych.

Ewakacje – tanio i pewnie

Nasza strona zbiera tylko najlepsze oferty wakacyjnych wyjazdów – mamy w tym doświadczenie, jako że jesteśmy jednym z najdłużej działających portali tego typu. O satysfakcji korzystania z naszych usług świadczy coraz liczniejsze grono zadowolonych klientów.

Opening Hours

Monday

9.00 - 22.00

Tuesday

9.00 - 22.00

Wednesday

9.00 - 22.00

Thursday

9.00 - 22.00

Friday

9.00 - 22.00

Saturday

9.00 - 22.00

Sunday

9.00 - 22.00