Co znajduje się w naszej ofercie?

Jesteśmy firmą, która kompleksowo wykonuje usługi wysokościowe. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, wykwalifikowanym pracownikom i naszemu zamiłowaniu do pracy na wysokościach zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu staliśmy ekspertami szeroko polecanymi na rynku. Nasze dodatkowe atuty to profesjonalne podejście do klienta oraz dostępność o każdej porze dnia i nocy. Jeśli potrzebujesz specjalistycznego wyposażenia na teraz, nie wahaj się do nas zadzwonić – oferujemy wynajem zwyżki w razie nagłych wypadków zarówno na terenie Krakowa, jak i całego województwa oraz w województwach ościennych (śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie)..

Dlaczego właśnie my?

Prace na wysokościach to branża bardzo restrykcyjna, z racji tego, że do prawidłowego wykonywania usług należy spełniać wiele określonych warunków. Oferta powinna być szeroka, tak by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. Dzięki podnośnikom o różnej specyfice i przeznaczeniu możemy wykonywać usługi zarówno dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych, jak i dla osób prywatnych. Przy czym korzystanie z naszych podnośników jest na tyle wygodne, że nie zakłóca normalnego korzystania z obiektu.

Kolejnym ważnym aspektem w naszej branży jest elastyczność. Osoba potrzebująca skorzystać z naszych usług może znajdować się w obojętnie jakim miejscu na terenie Krakowa lub okolic, a my zajmiemy się jej problemem i bezpłatnie wycenimy usługę.

Dotyczy to również drugiej części naszej oferty, jaką są prace wysokościowe. Specjalizujemy się w profesjonalnym usuwaniu gniazd, pomagamy przy pracach dekarskich, zajmujemy się wycinaniem drzew i pomagamy przy konserwacji zabytków. Z naszych usług możesz skorzystać, jeśli chcesz zamontować reklamę, wykonać prace elewacyjne czy zrealizować określony projekt – firmowy lub indywidualny. Każdy nasz pracownik posiada wiedzę teoretyczną oraz praktyczną odnośnie prac na wysokościach. Usługi realizujemy zawsze w terminie i zawsze z dbałością o najmniejsze szczegóły – czego zresztą również wymaga nasza branża.

Address

Our Address:

Ludmiły Korbutowej 28, 30-218 Kraków

GPS:

50.0663198, 19.8836068

Telephone: