Custom Zole to firma, która zajmuje się tworzeniem ozdobnych desek, które można zastosować przy aranżacji domu – w środku budynku i na zewnątrz. Drewno, odpowiednio przygotowane, to materiał o pięknej fakturze, niebanalnym wyglądzie i dużej odporności na warunki atmosferyczne. Warto wziąć go pod uwagę przy wyborze elewacji czy desek tarasowych.

Oferta

Firma Custom Zole oferuje kilka rodzajów drewna: dąb, modrzew, sosna i świerk. Produktem finalnym jest deska opalana starą japońską techniką Shou Sugi Ban. Może mieć ona kolor czarny, być w ciepłych, naturalnych odcieniach, albo wręcz przeciwnie w jasnych i chłodnych. Na każdym z typów drewna widoczne są jego sęki i słoje – to nadaje mu wyjątkowego charakteru. Oprócz niebanalnego wyglądu dużą zaletą desek opalanych jest ich trwałość. Odporne są na warunki atmosferyczne, dlatego można je zastosować jako elewację czy na taras. Nie mają właściwości zwykłego, nieobrobionego drewna – nie puchną od wilgoci i nie butwieją. Ogień daje im dużą wytrzymałość.

Obsługa

Pracownicy Custom Zole potrafią doradzić i rozwiać wszelkie wątpliwości przy wyborze rodzaju czy odcienia drewna. Również jeśli klient ma jakiekolwiek zapytania o zastosowaną technikę, przebieg wypalania – specjaliści potrafią odpowiedzieć na nie. Firma Custom Zole chętnie współpracuje z architektami i projektantami wnętrz. Razem potrafią oni stworzyć bardzo nowoczesne aranżacje, ale nie tylko. Deski opalane mogą również sprawdzić się, aby oddać klimat rustykalnej chatki.

Kontakt

Z firmą Custom Zole można skontaktować się na kilka sposobów. Najwygodniejszy z nich, to skorzystanie ze specjalnego formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej. Jeśli klienci preferują inne drogi komunikacji można również napisać wiadomość mailową, albo po prostu zadzwonić.

Address

Our Address:

Miechów-Charsznica, ul. Szkolna 10

GPS:

50.3949826, 19.9535294

Telephone: