Fishpoint to sklep posiadający w ofercie sprzęt wędkarski i nie tylko. Szeroki asortyment to niewątpliwa zaleta tego sklepu. Dzięki temu zaopatrzą się Państwo we wszelki niezbędny ekwipunek. Nabyć tu można różnego rodzaju wędki, wśród których znajdą Państwo m.in wędki spinningowe, spławikowe, morskie, teleskopowe czy specjalistyczne. Ponadto w ofercie są przynęty (naturalne i sztuczne), różne modele kołowrotków, żyłek, spławików, haczyków, plecionek, krętlików, dozbrojek i wielu innych akcesoriów.

W ofercie jest też specjalistyczny osprzęt do łowienia pod lodem. Łyżka podlodowa oraz świder do lodu z pewnością przydadzą się w zimowych warunkach. Z kolei w sytuacji niewielkiej przejrzystości wody świetnie sprawdzą się echosondy i kamery, które poprawiają skuteczność połowów oraz zwiększają satysfakcję z wędkowania. Fishpoint oferuje echosondy i kamery producentów takich, jak Lowrance czy Garmin. Osoby specjalizujące się w łowieniu sumów z pewnością docenią możliwość nabycia m.in. węglowych kwok sumowych czy specjalne wabiki na sumy.

W Fishpoint przygotują się również Państwo do biwaków i innych wyjazdów w teren. Nabędą tu Państwo namioty, śpiwory, środki na owady, latarki, krzesełka, stoliki oraz inne przedmioty, które mogą się przydać wszystkim uczestnikom wyjazdu.

Kolejna kategoria produktów to odzież. W Fishpoint oferowana jest niemal każda część garderoby. Jest tu nie tylko odzież specjalistyczna, taka jak kamizelka asekuracyjna, kombinezony czy spodniobuty. Znajdą się również ubrania przeznaczone do codziennego użytku, np. koszulki, kurtki, buty, rękawice czy czapki.

Dzięki sprzętowi oferowanemu przez Fishpoint wędkowanie stanie się bardziej profesjonalne i skuteczne, a łowienie będzie dawało jeszcze więcej radości.

Pełny przegląd asortymentu dostępny jest na stronie www.fishpoint.pl, gdzie znajdują się nowości oraz bieżące promocje. Sklep posiada też bony podarunkowe, które świetnie sprawdzą się w formie prezentu. W przypadku pytań pracownicy sklepu są gotowi do udzielenia wszelkich niezbędnych informacji oraz do doradzenia w kwestii wyboru odpowiedniego sprzętu.

Opening Hours

Monday

9:00 - 17:00

Tuesday

9:00 - 17:00

Wednesday

9:00 - 17:00

Thursday

9:00 - 17:00

Friday

9:00 - 17:00

Saturday

9:00 - 15:00

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. Ks. Józefa 129, 30-250 Kraków

GPS:

50.0472619, 19.878657799999928

Telephone: