La Dentica to gabinet stomatologiczny, który już ma i wciąż zjednuje sobie rzesze zadowolonych pacjentów. Wszystko za sprawą profesjonalnej opieki medycznej, nowoczesnych rozwiązań, zaawansowanego sprzętu do leczenia zębów i korekty uśmiechu oraz życzliwego personelu, dbającego o zadowolenie każdego pacjenta.

Leczenie kanałowe

Endodoncja w La Dentica to usługa na najwyższym poziomie. Stomatolodzy wykorzystują nowoczesny mikroskop, dzięki któremu mają doskonałe pole widzenia podczas zabiegu. W ten sposób mogą pracować wyjątkowo precyzyjnie i minimalizować ryzyko powikłań. Pacjent nie musi obawiać się leczenia kanałowego – jest ono całkowicie bezbolesne, bo przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym. La Dentica zaprasza zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Leczenie protetyczne

Z usług gabinetu korzystają także pacjenci wymagający rozwiązań protetycznych, w tym licówek i koron. Lekarze zawsze doradzają, która opcja jest najlepsza dla każdego pacjenta. Korzystają z nowoczesnych możliwości współczesnej stomatologii, oferując leczenie w najwyższym standardzie. Efekty wizyt w La Dentica są wielce satysfakcjonujące dla pacjentów.

Chirurgia stomatologiczna

W La Dentica pracują także doświadczeni chirurdzy, oferujący takie zabiegi jak ekstrakcja zęba, sterowana regeneracja kości, leczenie ropni, podcinanie wędzidełek i inne. Choć pacjenci zwykle najbardziej obawiają się tego typu zabiegów, w La Dentica mogą liczyć na bezbolesną i komfortową obsługę. Personel tego gabinetu wprowadza przyjazną atmosferę i troszczy się o zadowolenie każdego, kto opuszcza to miejsce.

Zadzwoń i umów się na wizytę:

Tel. 502 051 855

e-mail: recepcja@ladentica.eu

Address

Our Address:

ul. Grzegórzecka 67C/U1 31-559 Kraków

GPS:

50.0556347, 19.9605305

Telephone: