Jak działa nasze studio projektowe?

Idee są tym, co łączy nawet zupełnie różnych od siebie ludzi. W naszej firmie staramy się dzielić wielkimi pomysłami, dlatego nasze studio projektowe nazwaliśmy właśnie Big Idea. Na tle konkurencji wyróżnia nas nowatorstwo oraz świeże myślenie – jesteśmy zespołem pasjonatów designu, którzy mają na swoim koncie sporo udanych projektów. Do zapoznania się z naszymi unikatowymi pomysłami stworzyliśmy na naszej stronie zakładkę z portfolio.

Klasyka i nowatorstwo – jak to połączyliśmy?

Staramy się działać w sposób tradycyjny, jak i nowoczesny. Każdy projekt realizujemy ze starannością oraz z myślą o danym kliencie. Bazujemy na dobrym poznaniu zamawiających, dlatego kontakt z nami jest zalecany przed rozpoczęciem projektu. W pracy staramy się stosować naturalne tworzywa, które nigdy nie tracą na swej aktualności. Nie chcemy, aby projektowane przez nas aranżacje stanowiły przerost formy nad treścią, dlatego odradzamy naszym klientom stosowanie zbyt dużej liczby ozdobników. Lepiej skupić się na tym, by pomieszczenie było funkcjonalne, świetnie sprawdzało się w swej roli i wyglądało estetycznie – oczywiście zgodnie z wyobrażeniem zlecającego. Oferujemy nie tylko projekt, ale również kontaktujemy naszych klientów z podwykonawcami, którzy są godni zaufania. Jeśli zaś chodzi o nowatorstwo w działaniu to polega ono na nadawaniu wnętrzom charakteru poprzez małe, ale znaczące elementy.

Co zyskujesz przy współpracy z nami?

Współpraca z nami to gwarant funkcjonalnej aranżacji, która jest dopasowana do charakteru wnętrza. Z każdego metrażu staramy się uzyskać tyle przestrzeni, ile tylko się da. Oferujemy możliwość pracy i konsultacji w trybie online, bez wychodzenia z domu. Nie musisz martwić się o szukanie odpowiedzialnej ekipy remontowej – kontakt do zaufanych fachowców uzyskasz od nas. Wykonywane przez nas realizacje zawsze dopasowane są do tzw. wykończenia pod klucz – w ten sposób nie musisz martwić się, czy prace idą w odpowiednim tempie.

Address

Our Address:

Bochnia, ul. Warzelnicza 5

GPS:

49.9700417, 20.435179300000073

Telephone: