ArtDent to wyjątkowy gabinet stomatologiczny, w którym pracują wyłącznie ludzie, dla których leczenie jest pasją. Specjaliści o wysokich kwalifikacjach zawodowych oraz wieloletnim doświadczeniu codziennie oferują pacjentom profesjonalne usługi dentystyczne oraz uśmiech. Biorąc pod uwagę potrzeby osób pracujących, gabinet ArtDent otwarty jest od poniedziałku do piątku do godziny 20:00, a także w soboty – do 15:00. Pozwala to nawet najbardziej zabieganym osobom oraz tym, którzy pracują w niestandardowych godzinach na zadbanie o swoje uzębienie.

Leczenie kanałowe w ArtDent

Leczenie endodontyczne, szerszej publice znane jako kanałowe nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów. Niestety, w niektórych przypadkach, gdy doprowadzimy do stanu zapalnego naszych zębów bądź dziąseł, jest jedynym wyjściem, jeśli nie chcemy mieć braków w uzębieniu. Specjaliści w ArtDent doskonale zdają sobie sprawę, że leczenie kanałowe to stresujące doświadczenie dla pacjenta. Z tego powodu szczególnie troszczą się o przyjazną atmosferę na fotelu dentystycznym. Aby zminimalizować dyskomfort, a ból ograniczyć właściwie do minimum, stosują zaawansowane i nowoczesne metody leczenia oraz znieczulenia. Stomatolodzy z ArtDent wykorzystują do pracy innowacyjny mikroskop, który pozwala aż 25-krotnie powiększyć pole widzenia, a przez to zwiększyć precyzję pracy i zredukować do minimum wystąpienie ewentualnych trudności. Doświadczeni lekarze dentyści radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi przypadkami. Nie stanowią dla nich problemu wąskie i zakrzywione kanały czy nawet fragmenty złamanych narzędzi pozostawione podczas nieprawidłowo wykonanych zabiegów.

ArtDent specjalizuje się w leczeniu kanałowym, dlatego ryzyko ewentualnych powikłań jest bardzo małe, a odsetek usatysfakcjonowanych pacjentów – olbrzymi. Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych bywalców gabinetu przy Opolskiej 37, odwiedź stronę internetową artdent.krakow.pl i wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer 12 415 86 69 i zapytaj o wolne terminy.

Opening Hours

Monday

8:00-20:00

Tuesday

8:00-20:00

Wednesday

8:00-20:00

Thursday

8:00-20:00

Friday

8:00-20:00

Saturday

8:00-15:00

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. Opolska 37, 31-277 Kraków pawilon handlowy os. Krowodrza

GPS:

50.090852, 19.9265518

Web:

-