O gabinecie

Gabinet psychoterapuetyczny prowadzony przez Agnieszkę Skawińską oferuje kompleksowe wsparcie psychologiczne dedykowane klientom indywidualnym oraz parom. Na ofertę gabinetu składa się pomoc terapuetyczna w takich sytuacjach jak m.in. odczuwanie chronicznego stresu i permanentnego zmęczenia, występowanie natrętnych myśli i obsesji czy przeżywanie intensywnego, nieproporcjonalnego do sytuacji lęku i występowanie ataków paniki. Psychoterapeuci pracują również z osobami nastawionymi na samorealizację i pełne urzeczywistnianie swojego potencjału (praca w modelu coachingowym), klientami przejawiającymi symptomy depresji i innych zaburzeń psychicznych, a także pomagają w konstruktywnym rozwiązywaniu konfliktów i budowaniu właściwych relacji z bliskimi (terapia par oraz terapia rodzin).

Zespół

Założycielką gabinetu jest Agnieszka Skawińska absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, która posiada stosowne uprawnienia do pracy terapuetycznej zdobyte w Krakowskim Cetrum Psychodynamicznym. Poza merytorycznym przygotowaniem do zawodu może także wykazać się doświadczeniem w pracy z pacjentami zgromadzonym podczas stażu oraz pracy w Ośrodku Terapii Zajęciowej oraz szpitalu specjalistycznym im. Babińskiego w Kobierzynie. Skład zespołu uzupełniają Piotr Madeja, Beata Czerwonka oraz Stephanie Sworniowski – certyfikowani psychoterapeuci pracujący głównie w modelu psychodynamicznym oraz systemowym, posiadający doświadczenie w pracy klinicznej (zdobywane m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego, na Oddziale Psychiatrii Dorosłych czy Leczenia Psychoz CM UJ).

Dodatkowe usługi

Klienci gabinetu mogą także skorzystać z analizy snów, czyli metody pracy terapeutycznej zakorzenionej w nurcie psychodynamicznym. Technika ta wciąż budzi wiele kontrowersji jednak stosowana w oparciu o interpretacyjne kanony i przeprowadzana zgodnie z zasadami sztuki może być źródłem cennych informacji drzemiących głęboko w podświadomości.

Więcej informacji o zespole psychoterapeutów oraz zakresie świadczonej pomocy psychologicznej można znaleźć tutaj: http://www.psychoterapia-skawinska.pl/

Address

Our Address:

Karłowicza 17/1, 31-011 Kraków

GPS:

50.0679615, 19.9215477

Telephone:
Web:

-