Fachowość, rzetelność i terminowość te trzy terminy najlepiej opisują krakowską spółkę Adagre. Firma działa od 1995 roku i za cel stawia sobie oferowanie wysokiej klasy produktów grzewczych, systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz wysoce zaawansowanych rozwiązań technologicznych typu “inteligentny dom”. Spółka Adagre jest autoryzowanym dystrybutorem wielu, renomowanych marek, a wśród nich takich potentatów jak: Thermoval, AEG, Panasonic, LG, Stiebel Eltron, Ariston, Midea czy Inproel. Jest 10-krotnym laureatem programu Solidna Firma, a także posiada certyfikat rzetelności, w ramach programu organizowanego pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. W 2005 roku spółka Adagre uruchomiła sklep internetowy (http://grzejemy.pl), aby ułatwić klientom dostęp do znajdujących się w jej asortymencie produktów.

Systemy klimatyzacyjne coraz częściej można spotkać nie tylko w przestrzeniach biurowych czy w halach produkcyjnych, ale również w punktach usługowych i domach prywatnych. Adagre ma doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi oraz firmami i dysponuje sprzętem, który jest w stanie sprostać lokalom o zróżnicowanej charakterystyce (klimatyzatory typu split, multi split i najbardziej zaawansowane systemy VRF). Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy klimatyzatorów o różnych kształtach, barwach i sposobach montażu np. urządzenia kasetonowe, urządzenia przeznaczone do zabudowy w garderobie, modele podstropowe i modele o charakterze panelu naściennego. Firma Adagre specjalizuje się w projektowaniu i instalacji systemów grzewczych dla budynków sakralnych. Przykłady zrealizowanych projektów ogrzewania kościołów i innego typu obiektów zabytkowych można znaleźć na stronie firmowej.

Dużą popularnością cieszą się także oferowane przez Adagre systemy inteligentnego budynku. Obniżenie kosztów eksploatacji (głównie opłat za energię elektryczną oraz ogrzewanie), poprawa bezpieczeństwa, dzięki zaawansowanemu systemowi alarmowemu, czy po prostu komfort i wygoda mieszkańców, to tylko najważniejsze korzyści płynące z instalacji technologicznych nowinek.

Pełna oferta firmy oraz dane kontaktowe dostępne są pod adresem: http://adagre.pl.

 

adagre

Address

Our Address:

ul. Kremerowska 12/3

GPS:

50.0675903, 19.9297736

Telephone: